Меню
Кошик (оформіть замовлення)

Гербіциди для Сої - Грунтові і Післясходовий

Гербіциди для сої

Гербіциди для сої - хімічні речовини, що застосовуються для знищення рослинності в посівах сої. За характером дії на рослини діляться на гербіциди суцільної дії, що вбивають всі види рослин, і гербіциди вибіркової дії, що вражають небажані види рослин і не ушкоджують сою.

В Україні популярна: Трансгенна соя - соя, отримана із застосуванням генної інженерії. (Детальніше про трансгенну сою)

На ринку України найбільш широко представлені сорти трансгенної сої, стійкі до гербіциду Раундап, які продаються під торговою маркою «Раундап Реді» (Roundup Ready, або скорочено RR, що означає «Готова до раундапу»). Однак існують і схвалені в деяких країнах також сорти стійкі до інших гербіцидів (наприклад до глюфозінату і дікамба), що містять Bt-токсини. У ряді сортів впроваджені більш одного гена, наприклад стійкість до двох гербіцидів і 3 різновиди Bt-токсину.

Вибір гербіцидів для сої

Гербіциди для сої слід вибирати, керуючись такими критеріями: сортова приналежність культури, спосіб і час внесення і технологія, за допомогою якої вирощуються посіви. При цьому важливо враховувати певні чинники:

 • не всі хімікати однаково безпечні для різних сортів і гібридів - при покупці препарату важливо вивчити його вплив на конкретну різновид;
 • препарати можуть вноситися до появи сходів і після їх появи - тут потрібно керуватися досвідом культивації поля в минулому році (якщо бур'янів було багато, гербіцид для сої необхідно вносити при першій весняній обробці грунту, використовуючи грунтові препарати);
 • ціна гербіциду для сої повинна бути виправдана його якістю, швидкодією і безпекою для культури, але при цьому найдешевші варіанти можуть виявитися підробками з низькою результативністю.

Як купити гербіцид для сої недорого: пропозиція інтернет-магазину КропАгро

Щоб купити гербіцид на сою, досить вибрати оптимальний препарат і скористатися кнопкою «купити» на нашому сайті. Замовити оригінальні ЗЗР також можна по телефону - телефонуйте з 9:00 до 18:00 в робочі дні. При оформленні онлайн-заявки наш фахівець зв'яжеться з вами для уточнення деталей. Гарантуємо безкоштовну консультацію при виникненні питань. Ми продаємо тільки ті агрохімікати, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами та відгуками наших клієнтів.

Види гербіцидів: класифікація, плюси і мінуси

Згідно термінів внесення, гербіциди ділять на дві групи: грунтові та післясходові (страхові). Характер впливу зумовлює розділ препаратів на такі види:

 • контактні;
 • системні.

Переваги досходових гербіцидів для сої

Грунтовий гербіцид для сої призначений для обробки полів на таких етапах:

 • до посіву;
 • при проведенні посівних робіт;
 • після висіву насіння перед появою сходів.

Грунтові гербіциди для сої дозволяють знищувати бур'яни на етапі початкового проростання їх насіння. Діючі компоненти акумулюються у верхньому шарі грунту, тим самим сприяючи створенню захисного екрану. Вплив хімікатів цього типу направлено на пригнічення росту з подальшою загибеллю проростає насіння бур'янів.

Головною перевагою досходових препаратів вважається їхня здатність запобігати повторної появи бур'янів. Нові хвилі бур'янів виключаються, і культура отримує всі умови для початкового етапу росту: достатня кількість світла, вологи і поживних речовин.

Щоб грунтовий гербіцид продемонстрував високу ефективність, його потрібно вносити за такими правилами:

 • вологість ґрунту - її відсоток не повинен становити менше 50%;
 • рівномірна структура грунту - наявність грудок, залишків рослин перешкоджають рівномірному розподілу;
 • оптимальний спосіб внесення - розпорошення по поверхні, розсипання гранул по полю або закладення препаратів на певну глибину.

Гранульовані гербіциди можна просто розсипати по поверхні землі, але старт їх впливу залежить від подальшого поливу - так активні компоненти, розчиняючись, проникнуть на потрібну глибину.

Закладення хімікатів в грунт доцільно при сухій погоді, так як поверхнева обробка в цих умовах не дасть потрібного результату.

Застосовують грунтові препарати, орієнтуючись на інструкцію. Дозування можна коригувати, залежно від типу грунту - на полях з легким грунтом концентрація розчину повинна бути на порядок менше, ніж при використанні на торфовищі або чорноземі.

Дія гербіциду може бути недостатньо ефективним при таких умовах:

 • сухий грунт - при нестачі вологи компоненти розподіляються набагато повільніше, і бур'яни можуть встигнути прорости;
 • низька температура - в теплу погоду активні речовини починають вплив негайно;
 • вітряна погода - обприскування грунту при сильному вітрі не може бути рівномірним.

Каталог інтернет-магазину КропАгро пропонує безліч ґрунтових гербіцидів - серед них добре себе зарекомендували препарати Аватар, Беленус, Клодес Про та ін.

У нас можна вибрати також препарати, які об'єднують грунтовий і послясходовий вплив - наприклад, Свеклофор, Гроза, Клозе.

Як впливають післясходові гербіциди для сої і коли їх застосовувати?

Страхові гербіциди для сої хороші при обробки полів з уже зійшовши рослинами. Вони згубні для бур'янів і абсолютно безпечні для сої. Застосовують такі засоби на таких стадіях розвитку культури:

 • від 2 до 4 листків;
 • від 4 до 6 листків;
 • від 8 до 10 листків.

На кожен препарат виробники розробляють спеціальний регламент застосування, в якому вказані оптимальний період, в який культура набуває стійкість до складових гербіциду.

Післясходові гербіциди для сої відрізняються рядом переваг:

 • можливість визначити вид бур'яну, боротьба з яким належить на конкретному полі;
 • здатність підвищувати імунітет культури при використанні разом з іншими хімікатами;
 • застосовувати такі засоби можна протягом всього вегетативного сезону;
 • тривалий вплив;
 • просте застосування - приготувати робочий розчин за інструкцією зможуть навіть новачки.

Недолік у страхових гербіцидів тільки один - вони не здатні стримувати повторна поява бур'янів, тому їх застосовувати потрібно по 2 - 3 рази за сезон.

Післясходовими гербіцидами доцільно обробляти парові поля - це дозволяє з мінімальними витратами підготувати землю для подальшого посіву.

Важливо знати! Обприскувати сою неможна в період стресу, до якого призводять посуха, затяжні зливи або обробка іншими препаратами. Якщо за прогнозом передбачається дощ - внесення засоби захисту потрібно перенести на більш сухий день. Не можна розпорошувати хімікати при сильних поривах вітру і в аномально спекотні або холодні дні (температура повітря повинна бути не нижче + 10 градусів і не вище + 25 градусів).

Наші клієнти мають можливість купити гербіциди для сої для застосування після появи сходів, вибираючи з великого асортименту. Рекомендуємо препарати Ореол Максі, Гліфовіт або Антипирій.

Які купити гербіциди для сої, враховуючи вплив агрохімікатів на сівозміну?

У сільськогосподарської діяльності дуже важливо планування - вирощуючи певну культуру, фермери намагаються обробляти її такими засобами, які не мають післядії для рослин, обробіток яких заплановано на поле в наступному році.

Можна придбати препарати, які абсолютно не впливають на сівозміну - Ачіба, Пивот, Пальміра, Протеже та ін. Але в більшості випадків після обробки гербіцидами скупчуються речовини, які можуть бути згубними для культурних рослин іншого виду. Якщо проаналізувати популярні препарати і їх післядію, картина буде виглядати так:

Назва гербіциду Перелік рослин, вирощування яких можливе після застосування

Рауль

Посіви кукурудзи, соняшнику, баштанних

Алфа Маїс

Посіви зернових, кукурудзи

Аргумент

Посіви кукурудзи, цукрових буряків, соняшнику, можна вирощувати баштанні і картопля

Бернар

Посіви проса, кукурудзи, зернових і рису

Лемур

Посіви ріпаку та соняшнику

Кафаро

Посіви ярового ріпаку, цукрових буряків, моркви, цибулі

Клінік

Посіви соняшнику, кукурудзи, льону, овочеві і баштанні культури

Норвел

Посіви огірків, конопель, ріпаку, соняшнику, конопель, капусти, льону і гороху

Оріон

Посіви пшениці, ячменю, кукурудзи

Міура

Посіви льону, цукрових буряків, моркви, соняшнику, ріпаку, гороху

Прагмат

Можна садити картоплю, кукурудзу, соняшник;

Пульсар

Посіви гороху, соняшнику

Цукрон Профі

Можливо вирощування ріпаку та капусти

Вінес

Посіви пшениці, ячменю, вівса, кукурудзи, соняшнику, рису і сорго

Гефест

посіви соняшнику

Грінвіч

посіви гороху

Як і коли вносити гербіциди на сою? - Правила застосування

При застосуванні ґрунтових гербіцидів для сої, потрібно дотримуватися такі рекомендації:

 • перше внесення слід проводити за 2 - 3 тижні до оранки поля;
 • другий внесення доцільно через 2 тижні після першого - такий інтервал ідеальний для повного знищення бур'янів;
 • використовувати грунтові препарати можна тільки на полях, віддалених від плодових садів;
 • обов'язково потрібно проливати грунт за кілька днів до внесення - це сприяє стрімкому початку впливу.

Правила використання абсолютно всіх гербіцидів (і ґрунтових, і страхових):

 • приготування робочого розчину та обробку потрібно тільки із застосуванням індивідуальних засобів захисту - масок, захисних костюмів, респіраторів, окулярів і рукавичок;
 • обов'язково проводити тестове змішування в невеликій тарі - рідина повинна бути рівномірною, без піни і осаду;
 • робочий розчин повинен використовуватися протягом доби - інакше він втратить дієвість;
 • розводити препарати можна тільки в чистій, відфільтрованої воді;
 • розпорошувати гербіциди можна лише при відсутності вітру.

Післясходові гербіциди починають вносити не раніше, ніж культура утворює 2 - 4 листи. Гербіциди для сої вносяться дещо раніше, ніж на інші культури, оскільки рослини спочатку розвиваються повільно, і ризик негативного впливу бур'янів на першому етапі зростання дуже високий.

Гербіциди для сої сумісні з іншого агрохімією - їх часто змішують з фунгіцидами і іншими гербіцидами. Але змішувати потрібно так, щоб мінімізувати стрес культури - бакові суміші повинні бути щадними. Досвідчені аграрії часто обробляють сою сумішами Трефлана і Лазурита з гербіцидом Корсар.

Бакова суміш обов'язково повинна мати рівномірну концентрацію - якщо рідина розшаровується, або на ній з'являється піна, препарати несумісні. Осад також свідчить про те, що спільне застосування хімікатів неможливо.

5 причин вносити гербіциди на поля з соєю

 1. Тільки за допомогою гербіцидів можна уникнути втрати 50%, а то і 100% врожаю;
 2. Соя дводольні рослина, і тому саме правильно підібрані гербіциди зможуть знищити дводольні бур'яни;
 3. Механічне видалення бур'янів на великих площах неможливо;
 4. Тільки за допомогою агрохімії можна якісно прибрати з соєвого поля амброзію (дуже ефективний в даному випадку препарат Геліос);
 5. Гербіциди істотно спрощують збирання врожаю: засміченість полів гальмує процес, перешкоджає роботі навіть самої потужної техніки.

Без застосування гербіцидів отримати хороший прибуток від агробізнесу практично неможливо.

Список виробників якісних гербіцидів для сої

На українському ринку представлені засоби захисту від українських і зарубіжних виробників.

 • Якісні і недорогі препарати можна вибрати з асортименту бренду Агрохімічні Технології - всі продукти проходять лабораторні дослідження.
 • Виробник Алфа Смарт Агро створює унікальні препарати, які можна застосовувати в будь-яких регіонах України.
 • Гербіциди від компанії Нертус представлені в широкому асортименті - на ринку України можна купити 22 види хімікатів бренду.
 • Август - торгова марка, яка встигла освоїти ринок багатьох країн - як ближнього, так і далекого зарубіжжя.
 • Агрохімікати від БЕСТ гарні для фермерів, які шукають препарати з пролонгованим впливом.
 • За помірними цінами представлені гербіциди від бренду Укравіт - товари щорічно отримують масу позитивних відгуків.
 • Виробник Сингента встиг зарекомендувати себе в багатьох країнах. Може здатися, що продукція бренду дорога - але вона окупає витрати якістю, невеликими нормами витрати і високою ефективністю.
 • Компанія Монсанто з величезним досвідом роботи радує препаратами, які створюються з урахуванням новітніх досліджень. Продукція щорічно удосконалюється, стає дієвішим і доступніше споживачеві.

Найпопулярніші гербіциди для сої: рейтинг українських аграріїв

 • гербіцид для сої Отаман – засіб для знищення бур'янів і десикації зернових;
 • препарат Раундап на сою – швидкодіючий екологічний продукт, який не має негативного впливу на навколишнє середовище;
 • гербіцид Ураган Форте – хімікат з гліцином в основі для знищення найбільш злісних бур'янів, може використовуватися для десикації зернових;
 • Хортус – грунтовий засіб, ефективне проти щириці та амброзії на основі ацетохлору;
 • Гліфовіт Екстра – дуже економний концентрат з низьких нормою витрати;
 • Селефіт Екстра – просте в застосуванні грунтове засіб, яке досить просто розсипати по полю.

Багато бажаючих купити Раундап для сої - він може застосовуватися і для інших культур. Гербіцид Раундап для сої також ефективний при обробці великих садів з плодовими деревами, посівів пшениці і ячменю.

Найголовніше для людей, які шукають гербіциди для сої - Раундап ідеальний для застосування на культурі, виведеної із застосуванням генної інженерії. Трансгенна соя - рослини, кохалась не підходять будь-які гербіциди, крім тих, головним компонентом яких виступає гліфосат. При вирощуванні ГМ-сої гліфосат дозволяє позбутися від бур'янів широкого спектру. Але потрібно знати, що є культури, які ця речовина може погубити (це стосується і деяких гібридів сої). Характеристиками, властивими Раундапу, також володіє гербіцид Отаман - його теж можна застосовувати для обробки трансгенної сої.

Чому важливо купити оригінальний гербіцид?

Немає заперечень, що підробка коштує набагато дешевше, ніж оригінальний продукт. Але подібна економія може призвести до величезних збитків, які в великих агрохолдингах можуть обчислюватися десятками тисяч гривень. Навіть для невеликого фермера розчарування від використання «палених» хімікатів буде відчутним - адже урожай можна зібрати тільки раз на рік, і при малоефективному винищуванні бур'янів витрати на обробіток полів можуть перевищувати доходи від реалізації врожаю.

В інтернет-магазині КропАгро агрохімія з високою якістю від перевірених брендів продається за прийнятними цінами - адже ми не платимо посередникам, а отримуємо товари безпосередньо від офіційних дистриб'юторів і зі складів заводів виробників. Тому націнки у нас мінімальні, навіть при тому, що кожна партія товару має відповідний сертифікат якості.

Замовлення доставляємо найбільш зручним для клієнтів способом, можлива доставка власним транспортом (потрібно оговорювати завчасно). Відправляємо засоби захисту по всій Україні.

Щоб купити гербіциди для сої телефонуйте нам:
(095) 180-34-68 и ☎ (097) 180-94-78

Виробник: Укравит Код товара: 10786
Гербіцид Гліфовіт - Ціна, Норма внесення, Інструкція і Відгуки Гербіцид Гліфовіт - системний післясходовий препарат суцільної дії для знищення багаторічних (осот, березка, пирій і т.д.) і однорічних бур'янів, в т.ч. карантинних видів. Гербіцид створений спеціально для захисту посівів багатьох..
2 500 грн
Виробник: Альфа Смарт Агро Код товара: 10766
Гербіцид Отаман - Ціна, Норма внесення, Опис і Відгуки Гербіцид Отаман – дієвий засіб проти бур'янів в широкому спектрі. Препарат відноситься до системних агрохімікатів із суцільним дією. На площах сельхозпредназначенія дане ЗЗР демонструє швидке вплив при мінімальних витратах. Захищає ..
2 900 грн
Виробник: БАСФ Код товара: 101537
Півот - універсальний системний гербіцид для сої Культура Норма витрати, л / га Шкідливий об'єкт Спосіб і строки застосування Термін очікування (кратність обробки) Соя 0,5–0,8 Однорічні, багаторічні злакові та однорічні дводольні бур'яни, в т. ч. ви..
4 500 грн
Виробник: Ариста Код товара: 101538
Гербіцид Пропоніт - Ціна, Опис/Характеристики та Норма Внесення Пропоніт КЕ (пропізохлор, 720 г/л) - селективний системний гербіцид. Найкращий компроміс між високою селективністю та високою ефективністю. Діюча речовина: пропізохлор, 720 г/л Препаративна форма: концентрат, що емульгуєть..
12 450 грн
Рауль
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 101509
Гербіцид Рауль - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Назва препарату:  Рауль Виробники, заявники препарату:  Акваріус (Нертус) Призначення препарату:  гербіциди десиканти Кінцевий термін реєстрації:  31.12.2020 Хімічний клас препарату:  ..
2 600 грн
Рауль Форте
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 102302
Гербіцид Рауль Форте - Ціна, Інструкція, Характеристики та Відгуки Назва препарату: Рауль Форте, РК Виробники, заявники препарату: Акваріус і К, ТОВ (заявник ) Weihai Hanfu Biochemical Medicine  Co., Ltd (виробник ) Харків Хімпром,ТОВ (виробник ) Призначення препарату: гербі..
3 800 грн
Виробник: Монсанто Код товара: 10738
Раунап Макс — неселективний гербіцид викорінюючої дії, який здатний ефективно знищувати не тільки всі найпоширеніші види однорічних, багаторічних і корнеотприскових злакових бур'янів, а й гідрофітні деревно-чагарникові рослини-паразити.. Діюча речовина і концентрація: 450 г / л ..
4 000 грн
Виробник: Пест.Юей Код товара: 101766
Гербіцид Спінер - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгуки Гербіцид Спінер - Системний гербіцид-десикант суцільної дії. Діюча речовина: Гліфосат кислота, 360 г/л (у формі ізопропіламінної солі) Формуляція: Розчинний концентрат Тара: 20 л Нор..
1 910 грн
Виробник: Химагромаркетинг Код товара: 10782
Гербіцид Тотал - системний гербіцид суцільної дії для боротьби з широким спектром однорічних і багаторічних бур'янів на сільськогосподарських угіддях та землях несільськогосподарського призначення. Десикант зернобобових та соняшника. Форма препарату та діюча речовина: Водний розчин з ..
1 500 грн
Ураган Форте 500 SL
Лідер Продажу
Виробник: Сингента Код товара: 10749
Засіб від бур'янів Ураган Форте - високотехнологічний системний гербіцид суцільної дії, призначений для застосування в парових полях, садах і виноградниках, в лісовому господарстві, на промислових об'єктах і на присадибних ділянках. Також використовується для передзбиральної десикації зернов..
4 500 грн
Виробник: Байер Код товара: 10739
Гербіцид Харнес - Ціна, Норма внесення, Характеристика, Інструкція та Відгуки Гербіцид Харнес – високоефективний досходовий препарат, який застосовують на полях з соняшником, соєю та кукурудзою. Хімікат відмінно впливає на злакові та дводольні бур'яни. Багато фермерів відзнача..
4 600 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101277
Гербіцид Адвокат - системний гербіцид грунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах овочевих культур. Діюча речовина: метрибузин, 600 г / л Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина Формуляція: Концентрат суспензії Каністра 5 л Ціна герб..
6 220 грн
Виробник: Альфа Смарт Агро Код товара: 10751
Альфа Бентазон - післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів. Діюча речовина: Бентазон, 480 г/л Формуляція: Розчинний концентрат Призначення: Післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольни..
6 440 грн
Виробник: Альфа Смарт Агро Код товара: 10756
Гербіцид Альфа-Маїс, 0,1кг, Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики Діюча речовина: Тифенсульфурон-метил 750 г/кг Формуляція: Гранули, що диспергуються у воді Призначення: Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних, в т.ч. стійких д..
350 грн
Виробник: Укравит Код товара: 10826
Гкрбіцид Антипирій - Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах ріпаку, картоплі, сої та гірчиці. Препаративна форма: Концентрат, що емульгується Діюча речовина: Хізалофоп-П-тефуріл 40 г/л Хімічна група: Пох..
1 480 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10769
Аргумент - системний гербіцид суцільної дії для знищення вегетуючих рослин. Десикант сільськогосподарських культур. Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті 360 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуляція: водний розчи..
2 910 грн
Виробник: Альфа Смарт Агро Код товара: 10762
Гербіцид Багіра Супер 10 л, Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Діюча речовина: Квізалофоп-п-етил, 50 г/л Формуляція: Концентрат, що емульгується Призначення: Універсальний селективний грамініцид проти однорічних та багаторічних злакових..
1 710 грн
Виробник: БАСФ Код товара: 10722
Гербіцид Базагран 10 л, Басф - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Базагран - високоселективний, контактний, післяпосівний гербіцид для контролю однорічних дводольних бур'янів. Ціна гербіциду Базагран: У нас ви можете купити гербіцид Базагран за ціною нижче ніж у..
4 020 грн
Виробник: Пест.Юей Код товара: 101755
Бернар - післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур’янів. Діюча речовина: Бентазон, 480 г/л Формуляція: Розчинний концентрат Призначення: Післясходовий селективний гербіцид контактної дії для знищення однорічних дводольних бур&r..
6 670 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10936
Гербіцид Лемур - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Лемур - Гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів, що вегетують в посівах дводольних культур. Діюча речовина: квізалофоп-П-тефурил, 40 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуля..
2 070 грн
Показано з 1 по 20 із 94 (всього 5 сторінок)