Меню
Кошик (оформіть замовлення)

Гербіциди на Соняшник - Післясходові та Грунтові - Ціна в Україні

Гербіцид для соняшника - важливий агрохімікатів для пригнічення і знищення бур'янів на полях. Правильно підібрані ЗЗР – гарантія успіху агропідприємства та прибутковості агробізнесу. Рентабельність господарства може зростати в десятки разів, якщо фермер зможе вчасно впливати на небажану рослинність. Гербіциди для соняшника - кошти, які не тільки контролюють засміченість полів, а й позитивно впливають на показник концентрації корисних мікроелементів в землі. Це пояснюється тим, що бур'яни не конкурують за поживні речовини з культурою.

Гербіцид на соняшник також сприяє забезпеченню простору для зростання гібридів. Відсутність бур'янів позитивно впливає на освітлення - культура не затінюють вищі бур'яни з інтенсивним темпом зростання. З використанням якісної агрохімії фермери можуть вберегти господарство від втрат - за статистикою, правильно підібрані хімікати дозволяють зберегти на 20 - 80% більше врожаю, ніж при боротьбі з бур'янами механічним способом.

Придбати недорого гербіцид по соняшнику можна в нашому інтернет-магазині КропАгро. Ми продаємо тільки оригінальні препарати і не пропонуємо клієнтам підробок. Замовити хімікати можна онлайн (24/7) або за телефонами (097) 180-94-78, (095) 180-34-68 (у робочі дні). Покупці самі вибирають спосіб оплати і доставки - ми запропонували найбільш зручні варіанти.

Класифікація гербіцидів для соняшника

Щоб правильно вибрати і купити гербіцид для соняшника, потрібно звернути увагу на класифікацію засобів захисту. Сучасні аграрії мають можливість зупинити свій вибір на одному з нижчеперелічених варіантів:

 • купити грунтовий гербіцид для соняшника;
 • придбати гербіцид на соняшник.

Кожна з груп об'єднує високоефективні препарати, які гарні в тому чи іншому випадку.

Грунтові гербіциди на соняшник - гербіцид для класичного соняшнику

Грунтовий гербіцид для соняшника забезпечує вплив на бур'яни, які ще не проросли. Гербіцид для класичного соняшнику хороший в боротьбі як з однорічними, так і з багаторічними злаковими та дводольними бур'янами травами. Препарати характеризуються тривалим періодом захисту - вони запобігають проростанню бур'янів від появи сходів і до моменту збирання врожаю. Токсичність діючих речовин на бур'яни дуже висока, тому деякі концентрати впливають на насіння, що знаходяться в землі, протягом усього вегетаційного періоду культури.

Грунтовий гербіцид для соняшника ефективний при будь-якій погоді. Головний фактор, який підвищує його дієвість - вологість грунту. Ще однією перевагою використання препаратів даного типу є можливість його застосування разом з добривами - так аграрії економлять не тільки час, а й кошти, без вкладення яких неможливий жоден етап обробітку культури.

Гербіцид для класичного соняшнику

Для захисту "класичного" соняшнику від бур'янів використовують такі гербіциди:

 • Фронтьер Оптима - з точки зору хімії це родич Харнеса і Трофі 90. Універсальний гербіцид, хороша альтернатива ацетохлору, може застосовуватися в бакових сумішах.
 • Пропоніт - «м'який», також застосовується в бакових сумішах і окремо, пропізохлор - д.р. препарату відноситься до того ж хімічного класу, що і ацетохлор (хлорацетаніліди).
 • Дуал Голд - ще один представник класу хлорацетанілідов в порівнянні з аналогами.
 • Стомп - хороший препарат, але висока ціна визначає його застосування, або при великих урожаїв, або на більш рентабельних культурах.
 • Гезагард - препарат відмінний, пригнічує набагато більше бур'янів, ніж всі попередні, формує грунтовий екран, відмінний компонент для бакових сумішей, але ціна ...) Гезагард 1,5 л / га + Пропоніт 1,5 л / га - дорого, але «забійно».
 • Пледж - в чистому вигляді застосовується рідко, в бакових сумішах можна застосовувати виключно після посіву, та й не з усіма гербіцидами можна змішувати.
 • Гоал 2Е - теж дуже хороший гербіцид, але через високу вартість обробки на соняшнику застосовується рідше.

Важливо, що грунтовий гербіцид під соняшник однаково корисний в боротьбі і з ранніми, і з пізніми яровими бур'янами травами.

Згідно основних діючих речовин, грунтові хімікати ділять на дві групи:

 • препарати з ацетохлор, пропізохлор і металахлором - наприклад, гербіцид від злакових по соняшнику Хортус, препарат для знищення однорічних злакових бур'янів і дводольних Еталон, знижує осмотичний тиск і викликає загибель небажаних рослин гербіцид Харнес;
 • гербіциди на основі прометрину - засіб проти осоту, щириці та багатьох інших бур'янів Промекс, що перешкоджає виробленню хлорофілу препарат Альфа Прометрин, гнітючий дихальні процеси в рослинах агрохімікатів Селефіт.

Засоби з ацетохлор іноді бувають токсичними для насіння соняшнику - вони змиваються дощем і проникають набагато глибше, ніж потрібно. Ще один недолік таких препаратів - схильність випаровуванню на сонці - це значить, що при внесенні їх потрібно закладати в грунт. Прометрин ж абсолютно безпечний для культури, і хімікати на його основі не потребують закладенні.

Купити післясходовий гербіцид для соняшника - надійно захистити від пророслих бур'янів

Коли бур'яни зійшли, фермери вже можуть оцінити їх видову приналежність і купувати препарати під кожен конкретний вид небажаної рослинності. Купити післясходовий гербіцид для соняшника - вигідне рішення, оскільки безліч таких ЗЗР в своєму складі містять стимулятор росту. Вони не тільки дозволяють знизити засміченість поля, але і роблять культуру більш стійкою до патогенів.

Гербіциди післясходові (страхові) цінують за такі особливості:

 • пролонговану дію;
 • тривалий термін зберігання;
 • здатність зберігати первинні характеристики при низьких температурах;
 • несхильність стрімкого руйнування;
 • незалежність від мікробіологічних процесів.

Гербіцид для соняшника по сходам також можна вибрати, орієнтуючись на його головні складові. В асортименті нашого інтернет-магазину представлені препарати на основі таких компонентів:

 • хізалофоп-П-етіла - речовини, що характеризується виборчим дією, яке демонструє ефективність при боротьбі з однодольними бур'янами (наприклад, Ореол Макси вражає швидким проникненням в рослини і оперативним розпадом в грунті, що сприяє Нефітотоксичний);
 • клетодиму - компонента, який зупиняє синтез ліпідів і припиняє розвиток бур'янів (радимо звернути увагу на селективний препарат Вентура);
 • гліфосату - особливої калійної солі, яка призводить до загибелі навіть найбільш злісних бур'янів (серед таких хімікатів вигідно купити Геліос Екстра, Отаман, Геліос та Отаман Екстра);
 • ARYLEX™ ACTIVE – унікальна молекула галауксіфен-метилу, що дозволяє створювати стійкі до негоди хімікати (кращий приклад - страховий гербіцид на соняшник Геліантекс).

Купити Гербіциди для Соняшника - Грунтові і Післясходові

Як застосовувати страхові гербіциди?

Знищення пророслих бур'янів - справа відповідальна. В першу чергу, потрібно усвідомлювати те, що бур'яни можуть проростати наступною хвилею. Це означає, що поспішати з першим обприскуванням можна - потрібно дочекатися максимальної кількості сходів бур'яну. Обробляти доцільно, коли на об'єкті знищення з'явилося не менше 2 - 4 аркушів.

Застереження: не використовуйте післясходові препарати, якщо оброблювана культури переживає стрес після посухи або обробки іншими пестицидами. Також не потрібно обробляти поля при несприятливій погоді: занадто висока або занадто низька температура, опади або вітер здатні призвести до зниження дієвості активних компонентів. Кращий час для внесення гербіцидів - ранкові або вечірні години. При цьому температура повинна бути не нижче +10 градусів і не вище +25 градусів.

Застосування гербіцидів при різних технологіях вирощування соняшнику

Існує дві технології вирощування соняшнику - Експрес (вона ж - Сумо) і Чисте поле (Клеарфілд). Якщо перша використовується для культивації гибридів під Гранстар, то друга добре себе показала при обробці посівів насіння соняшника під Євролайтінг. Наш каталог пропонує такі гербіциди під кожну з технологій:

Що вибрати - контактні або системні хімікати?

Особливості фізіологічного впливу на небажану рослинність зумовлюють розділ гербіцидів на контактні і системні. Кожна група має свої переваги, тому фермери повинні ознайомитися з характеристиками тих чи інших хімікатів, і вже після цього робити вибір.

Контактні гербіциди: у чому їх привабливість?

Механізм впливу контактних препаратів передбачає руйнування клітин за допомогою згубного впливу на їх стінки. Перші симптоми ураження на бур'янах з'являються вже через 24 години після обприскування. Серед переваг контактних препаратів важливо назвати стійкість до опадів, високу швидкість впливу і абсолютну безпеку для навколишнього середовища.

Підвищити дієвість контактних препаратів можна декількома способами:

 • обприскуванням бур'янів-багаторічників в період раннього розвитку, коли вони сформували по 2 - 4 листи;
 • застосуванням в кілька етапів, залежно від повторної хвилі появи бур'янів;
 • використанням з ПАР;
 • додаванням стабілізаторів і препаратів, що забезпечують надійну фіксацію на наземної частини;
 • використанням чітко визначеною виробником норми.

Важливо знати, що контактні гербіциди хороші в боротьбі з однорічними бур'янами, тоді як багаторічні, особливо з потужною кореневою системою, можуть давати нові пагони замість загиблих. Яскравим прикладом сучасного контактного кошти є Пледж 50 – він ідеальний як для післясходової обробки, так і для внесення на поверхню землі до появи перших паростків культури.

Переваги системних гербіцидів і їх принцип дії

Охочі купити гербіцид для соняшника часто зупиняють свій вибір на системних препаратах. Вони примітні тим, що після проникнення через вегетативну масу їх діючі речовини розходяться по всій рослині з переміщенням соку. Особливо ефективні препарати, які демонструють комбіноване комплексний вплив. Системні гербіциди сприяють:

 • припинення фотосинтезу;
 • пригнічення скупчення жирів;
 • згубним впливом на стінки клітин.

Якщо контактні ЗЗР згубні тільки для однорічників, то системні швидко знищують багаторічні бур'яни. Ми рекомендуємо звернути увагу на такі препарати:

Склад препаратів і їх вплив згідно з чинними компонентів

Порушення дихальних процесів в клітинах рослин і блокування життєво важливих процесів - головне завдання гербіцидів. На ефективність препаратів впливає їх склад. Сьогодні можна купити хімікати з наявністю таких основних складових:

 • квізалофопа і хізалофоп - речовин, які блокують фотосинтез, що припиняє життєдіяльність і призводить до загибелі;
 • пропізохлора - компонента, що припиняє біосинтез білкових з'єднань і акумулювання амінокислот;
 • тербутілазіна - елемента, що знижує здатність бур'янів до споживання ресурсів з подальшою його загибеллю.

Купувати препарати слід не тільки з урахуванням діючих компонентів, але і з розумінням впливу кожного конкретного речовини на бур'яни того чи іншого виду.

Як правильно застосовувати гербіциди на полях?

Обробити великі площі механічним шляхом - нереальне завдання. Тому досягти гарної врожайності можна тільки із застосуванням гербіцидів. Якщо знищення однорічних бур'янів можливо протягом усього сезону, то викорінювати багаторічники необхідно ще перед посівом або до появи сходів.

На ефективність впливу агрохімії можуть впливати різні чинники. Наприклад, слабокислая грунт сприяє більш швидкому розкладанню діючих компонентів, ніж кисла. Впливає і склад грунту - на полях з глинистими або багатими гумусом землями гербіциди демонструють хорошу связиваемость хімсоедіненій.

 • Вологий грунт - гарантія ефективного зв'язування гербіциду з грунтом, а значить, і його подальшої дієвості.
 • Необхідно якісно обробляти поля - присутність в землі великих грудок, сміття та інших небажаних компонентів може знизити вплив хімікату в 2 рази.

Також агрономи рекомендують:

 • використовувати для обробки тільки налагоджені обприскувачі;
 • готувати робочий розчин, спираючись на інструкцію;
 • при внесенні гербіцидів на великих площах використовувати спеціальну техніку (трактори повинні дозволяти приладнати обприскувачі);
 • розводити кошти тільки із застосуванням чистої води без сторонніх домішок;
 • застосовувати тільки пластмасові, алюмінієві ємності або використовувати тару з нержавійки.

При обробці за всіма правилами результат можна спостерігати вже через 30 днів. Не можна застосовувати гербіциди при поганій погоді (вітер, дощ, сильна спека, заморозки). Використовувати хімікати слід із застосуванням спеціальних засобів індивідуального захисту (токсичні речовини можуть потрапляти в очі, дихальні органи, викликати роздратування шкіри). Курити при виконанні робіт з гербіцидами категорично не можна!

Де купити якісний гербіцид на соняшник?

Для того, щоб отримати багатий врожай, не слід економити на засобах захисту від бур'янів. Дешеві препарати дуже часто являють собою підробки, які не можуть забезпечити очікуваний результат навіть на половину. Інтернет-магазин СropАgro працює тільки з перевіреними постачальниками. Ми закуповуємо товар у офіційних дистриб'юторів або ж на заводських складах виробників.

Завдяки роботі безпосередньо ми не збільшуємо ціни, щоб оплатити послуги посередників. Оригінальні препарати з відповідними сертифікатами якості у нас можуть коштувати на порядок дешевше, ніж у конкурентів.

Доставка замовлень проводиться в будь-який з міст країни. Термін доставки - 1 - 2 дні з моменту оформлення заявки.

Геліантекс
Лідер Продажу
Виробник: Corteva Код товара: 101709
Гербіцид Геліантекс Ціна за 1 л (на 22 Га) від Кортева / Дау АгроСаєнсес - як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Геліантекс – новий післясходовий гербіцид системної дії, створений на основі інноваційної молекули Arylex™ active для контролю проблемних дводольних бур&rsquo..
15 500 грн
Виробник: БАСФ Код товара: 10724
Євро-Лайтнінг у виробничій системі Clearfield® – це унікальна можливість знищення широкого спектру бур’янів в посівах соняшнику за допомогою післясходового внесення гербіциду з гнучкими термінами застосування. Характеристика гербіциду Діючі речовини імазапі..
9 720 грн
Виробник: Ариста Код товара: 101538
Гербіцид Пропоніт - Ціна, Опис/Характеристики та Норма Внесення Пропоніт КЕ (пропізохлор, 720 г/л) - селективний системний гербіцид. Найкращий компроміс між високою селективністю та високою ефективністю. Діюча речовина: пропізохлор, 720 г/л Препаративна форма: концентрат, що емульгуєть..
12 450 грн
Виробник: Байер Код товара: 10739
Гербіцид Харнес - Ціна, Норма внесення, Характеристика, Інструкція та Відгуки Гербіцид Харнес – високоефективний досходовий препарат, який застосовують на полях з соняшником, соєю та кукурудзою. Хімікат відмінно впливає на злакові та дводольні бур'яни. Багато фермерів відзнача..
4 600 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101277
Гербіцид Адвокат - системний гербіцид грунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах овочевих культур. Діюча речовина: метрибузин, 600 г / л Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина Формуляція: Концентрат суспензії Каністра 5 л Ціна герб..
6 220 грн
Виробник: Альфа Смарт Агро Код товара: 10759
Гербіцид Альфа Прометрин, 10л, Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики Діюча речовина: Прометрин 500 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Призначення: Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів Ціна за: 10л ..
1 420 грн
Виробник: Укравит Код товара: 10826
Гкрбіцид Антипирій - Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах ріпаку, картоплі, сої та гірчиці. Препаративна форма: Концентрат, що емульгується Діюча речовина: Хізалофоп-П-тефуріл 40 г/л Хімічна група: Пох..
1 480 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101358
Гербіцид Аргумент Форте 500SL — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Аргумент Форте 500SL  — гербіцид суцільної дії для боротьби з дводольними та злаковими бур'янами, а також з чагарниковою рослинністю та гідрофітними рослинами. Діюча речовина: калій..
4 220 грн
Виробник: Саммит-Агро Юкрейн Код товара: 10750
Гербіцид Астрел Плюс, 20л, Самміт-Агро Юкрейн - Інструкція по застосуванню та характеристики Астрел Плюс - Ґрунтовий гербіцид для захисту кукурудзи та соняшника Препаративна форма: суспензійна емульсія Діюча речовина: ацетохлор 450 г/л + тербутилазин 214 г/л + антидот – фурілазол, 15..
7 000 грн
Виробник: Укравит Код товара: 10822
Гкрбіцид Варяг - Ґрунтовий та післясходовий гербіцид системної дії для контролю однорічних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи і соняшнику. Препаративна форма: Концентрат суспензії Діюча речовина: Метолахлор 315 г/л, Тербутилазин 190 г/л Хімічна група: П..
4 070 грн
Виробник: Пест.Юей Код товара: 101756
Гербіцид Вентура - селективний післясходовий грамініцид для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів. Діюча речовина: 120 г/л клетодим Формуляція: Концентрат, що емульгується Тара: 5 л Температурні умови застосуваннявід +15 °с до +25 °с Норма витрат..
1 680 грн
Виробник: Сингента Код товара: 10741
Гербіцид Гезагард 500 FW 5 л, Сингента (Syngenta) - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Гербіцид Гезагард 500 FW - фахівець у захисті соняшнику й овочів від бур’янів Вміст діючої речовини: 500 г/лПрометрин Діюча група: Прометрин Препаративна форма: Кон..
1 510 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10770
Гербіцид Герб 900 - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Герб 900 - Селективний ґрунтовий гербіцид для боротьби з найбільш поширеними однорічними злаковими і деякими дводольними бур’янами на посівах сільськогосподарських культур. Діюча речовина: ацетохлор, 900 г/л Виробник: Петерс..
4 910 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10935
Гербіцид Капрал - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Капрал - Гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами в посівах сільськогосподарських культур. Діюча речовина: прометрин, 500 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Форму..
1 000 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10936
Гербіцид Лемур - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Лемур - Гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів, що вегетують в посівах дводольних культур. Діюча речовина: квізалофоп-П-тефурил, 40 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуля..
2 070 грн
Виробник: БАСФ Код товара: 101104
Діючі речовини Імазамокс (16,5 г / л) + імазапір (7,5 г / л) Препаративна форма Водорозчинний концентрат (ВРК) Рекомендована * норма витрати 1,6–2,0 л/га Культура Соняшник, стійкий до гербіциду ЄВРО-ЛАЙТНІНГ ПЛЮС Спект..
5 620 грн
ЄвроЛенд
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 101360
Зміст: Характеристика та переваги Механізм дії ЄвроЛенд Рекомендації щодо застосування Сумісність з іншими препаратами Приготування робочого розчину Регламент застосування препарату Норма витрати робочого розчину гербіцида ЄвроЛенд Погодні умови Спектр дії ЄвроЛенд Фаза ..
2 650 грн
Виробник: Альфа Смарт Агро Код товара: 10765
Гербіцид Козак надходить до точок росту через листову пластину і стебло. Пестицид здатний боротися з більш ніж 40 видіами злакових бур'янів і падалицею злаків. Переваги гербіциду Козак знищує злісні злакові бур'яни; завдяки своїй селективній дії, препарат зовсім не пошкод..
1 700 грн
Виробник: Химагромаркетинг Код товара: 10916
Кратос гербіцид, Хімагромаркетинг - Опис та характеристики Гербіцид Кратос - грунтовий досходовий гербіцид для контролю однорічних злакових та дводольних бур'янів у посівах соняшнику кукурудзи та інших економічно значущих культур. Форма препарату та діюча речовина: к..
2 170 грн
Виробник: Август Код товара: 101015
Міура гербіцид - Опис та характеристики Міура - гербіцид комплексної дії, застосовується з метою боротьби з багатьма різновидами бур'янів. Препарат використовують на посівах зернових, овочевих, зернобобових та інших культур. Діюча речовина Хізалофоп-П-ет..
2 200 грн
Показано з 1 по 20 із 90 (всього 5 сторінок)