Меню
Кошик (оформіть замовлення)

Гербіциди для Картоплі - Грунтові і Післясходові

Виробник: Нертус Код товара: 101277
Гербіцид Адвокат - системний гербіцид грунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах овочевих культур. Діюча речовина: метрибузин, 600 г / л Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина Формуляція: Концентрат суспензії Каністра 5 л Ціна герб..
6 220 грн
Виробник: Альфа Смарт Агро Код товара: 10756
Гербіцид Альфа-Маїс, 0,1кг, Альфа Смарт Агро - Інструкція по застосуванню та характеристики Діюча речовина: Тифенсульфурон-метил 750 г/кг Формуляція: Гранули, що диспергуються у воді Призначення: Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних дводольних, в т.ч. стійких д..
350 грн
Виробник: Сингента Код товара: 10897
Гербіцид Дуал Голд, ціна за 5 л, Сингента - Опис і характеристики Діюча речовина S-метолахлору 960 г/л Виробник Syngenta Препарат-оригінал   Тарна одиниця 5 л Тип застосування грунтовий Культури, на я..
2 170 грн
Виробник: Пест.Юей Код товара: 101758
Гербіцид Кафаро - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгуки Гербіцид Кафаро - універсальний селективний грамініцид проти однорічних та багаторічних злакових бур’янів. Діюча речовина: Хізалофоп-п-етил, 50 г/л Формуляція: Концентрат, що емульгується ..
970 грн
Виробник: Альфа Смарт Агро Код товара: 10959
Гербіцид Конкур - Ціна, як Купити та Інструкція Діюча речовина: Метрибузин, 600 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Призначення: Селективний системний гербіцид широкого спектру дії для контролю широколистих та злакових бур’янів Тара: 5 л Спосіб застосування і норми витра..
5 020 грн
Виробник: Пест.Юей Код товара: 101759
Гербіцид Прагмат - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгуки Гербіцид Прагмат - Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних злакових та дводольних бур’янів. Діюча речовина: Ацетохлор, 900 г/л Формуляція: Концентрат, що емульгується Тара: 20 л..
3 280 грн
Виробник: Пест.Юей Код товара: 101761
Гербіцид Просперо - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгуки Гербіцид Просперо - Ґрунтовий гербіцид системної дії проти однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів. Діюча речовина: Прометрин, 500 г/л Формуляція: Концентрат суспензії Тар..
3 050 грн
Виробник: Пест.Юей Код товара: 101762
Гербіцид Трономіт - Інструкція по застосуванню, ціна, характеристики та відгуки Гербіцид Трономіт - Післясходовий гербіцид системної дії проти однорічних, багаторічних злакових та однорічних дводольних, в.т.ч. стійких до 2,4-Д, бур’янів. Діюча речовина: Римсульфуро..
1 140 грн
Виробник: Nufarm Код товара: 101576
Агрітокс Гербицид для Зернових, Бобових, Кормових і Технічних культур Агрітокс - гербіцид проти дводольних бур'янів у посівах зернових, бобових, кормових і технічних культур. Діюча речовина: МЦПА у формі солей диметиламінної, натрію і калію, 500 г / л Препаративна форма: роз..
2 000 грн
Виробник: Укравит Код товара: 101254
 Гербіцид Антисапа Укравіт - Ціна, як Купити, Інструкція Гербіцид Антисапа - Високоефективний системний гербіцид для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах сільськогосподарських  культур Препаративна форма Гранули, що диспергують..
950 грн
Виробник: Укравит Код товара: 101264
 Гербіцид Антисапа Ліквід Укравіт - Ціна, як Купити, Інструкція Гербіцид Антисапа Ліквід - Високоефективний системний гербіцид у зручній препаративній формі для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах сільськогосподарських культур. П..
4 840 грн
Виробник: Укравит Код товара: 101246
 Гербіцид Гліфовіт Екстра, Укравіт - Ціна, як Купити, Інструкція Гліфовіт Екстра - Високоефективний післясходовий гербіцид суцільної дії для повноцінного знищення багаторічних, однорічних бур’янів, в т.ч. карантинних видів. Препаративна форма Розчинний концентра..
3 600 грн
Виробник: ТерраВита Код товара: 102308
Грантокс РК / Агрітер Супер 500 РК / Ральф 500 РК - Гербицид для Зерновых, Бобовых, Кормовых и Технических культур Грантокс - гербіцид проти однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах зернових колосових, сорго, льону, картоплі, гороху, та інших культур. Діюча р..
2 000 грн
Виробник: Нопосон Код товара: 101782
Гербіцид гроза - системний ґрунтовий та страховий гербіцид для контролю широкого спектру однорічних дводольних та однодольних бур’янів на посівах картоплі, томатів, сої та люцерни Діюча речовина: метрибузин, 700 г/кг Препаративна форма: водорозчинні гранули Переваги гербіцида Гроза ..
627 грн
Виробник: Август Код товара: 102164
Гербіцид Дерокс Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Гербіцид Дерокс - Визнаний стандарт серед ґрунтових гербіцидів. Ґрунтовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними і злаковими бур’янами в посівах моркви, гороху та картоплі Культури: Горох, Картопля, Морк..
2 400 грн
Комманд
Новинка
Виробник: ФМС Код товара: 102316
Гербіцид Комманд ФМС для Сої, Ріпаку, Картоплі, Капусти, Баклажан, Рису і Баштанних - Ціна, Інструкція, Характеристики та Відгуки Гербіцид Комманд - досходовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами в посівах ріпаку та інших культур. ..
6 150 грн
Виробник: Август Код товара: 102165
Гербіцид Лазурит Ультра Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Гербіцид Лазурит Ультра - Довгий захист - сильна культура. Системний гербіцид проти однорічних дводольних і злакових бур’янів на пшениці, сої, томатах, картоплі, кукурудзі та нуті   Переваги препарат..
4 140 грн
Виробник: Nufarm Код товара: 101583
Макета 50 Гербіцид для Сої, Картоплі, Соняшнику, Рапса Макета 50 — ергбіцид з покращеною формуляцією для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими бур’янами Діюча речовина: хізалофоп – П – етил, 50 г/л Препаративна форма: концентрат емульсії Упаковка: 2..
6 720 грн
Виробник: Бест Код товара: 101326
Гербіцид Нельсон — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Нельсон — селективний ґрунтовий гербіцид, для боротьби з однорічними двосім’ядольними та злаковими бур’янами в посівах кукурудзи, соняшника та картоплі. Діюча речовина: прометрин, 500 г/..
3 750 грн
Виробник: Укравит Код товара: 101260
 Гербіцид Селеніт Макс Укравіт - Ціна, як Купити, Інструкція Гербіцид Селеніт Макс - Післясходовий гербіцид системної дії для повноцінного знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів у посівах сільськогосподарських культур. Препаративна форма Концентрат, що ем..
3 220 грн
Показано з 1 по 20 із 26 (всього 2 сторінок)