Меню
Кошик (оформіть замовлення)

Купити насіння кукурудзи в Україні на 2021 р - Ціна на посівну кукурудзу

Купити оригінальне насіння кукурудзи на посів для гарного врожаю: 12 – 16 тон з гектара

«КропАгро» — постачальник оригінального насіння кукурудзи на посів від виробників і офіційних дистриб'юторів в Україні. У нас можна купити насіння кукурудзи української селекції, а також сербської та французької. Прогнозована врожайність посівів оригінального насіння становить 12-16 т / га, в залежності від обраного гібрида. Все насіння кукурудзи посівної має відповідні стандартам якості сертифікати.

Як вибрати гібрид насіння кукурудзи на посів, щоб отримати високий урожай

Досвідчені аграрії знають, що підготовка до збору врожаю починається ще на етапі вибору насіння. Сортові і посівні якості насіння безпосередньо впливають на врожай. Купуючи оригінальне насіння кукурудзи, ви можете бути впевнені, що якість насіння відповідає заявленим (на відміну від більш дешевих «палених» гібридів). Таким чином ви можете розрахувати розмір майбутнього врожаю виходячи з потенційної врожайності обраного вами гібриду і кліматичних умов, в яких знаходяться поля.

Українська або іноземна селекція: яку купити кукурудзу на посів?

В асортименті «КропАгро» є гібриди кукурудзи для крупи, зерна і силосу української, французької та сербської селекції. Вартість українських гібридів відрізняється від вартості імпортних селекцій. Але, хочемо відразу зазначити, що покладатися на ціну як основний фактор при виборі гібрида насіння - помилкова стратегія.

Щоб отримати рясний урожай під час жнив, потрібне насіння, умови секціонування якого збігаються з кліматом вашого регіону. Наприклад, степ, лісостеп або полісся. Виходячи з цього, купити насіння кукурудзи української селекції - найбільш зручний варіант. Однак, іноземні виробники пропонують гібриди з більш високим потенціалом врожайності. Тому, якщо ви розглядаєте варіант покупки зерна зарубіжної селекції, зверніть увагу на насіння кукурудзи, вироблені в країнах з кліматом схожим на наш: Сербія, Франція.

Звертаємо увагу на ФАО

Другий показник, на який потрібно звертати увагу при виборі насіння кукурудзи в Україні - фактор стиглості гібрида (ФАО).

Що таке ФАО?

ФАО - це індекс скоростиглості кукурудзи, впроваджений FAO (розшифровка - Food and Agricultural Organization або Організація з продовольства і сільського господарства) при Організації об'єднаних націй. У 1954 році було прийнято класифікацію генофонду кукурудзи за кількістю вегетаційного періоду по системі ФАО.

Для позначення цього параметра використовують показники, значення яких варіюються в межах 100 - 999 одиниць. Одиниці ФАО пов'язані зі значенням середньої температури повітря: чим вище значення, тим довше будуть дозрівати посіви.

Оптимальні значення ФАО для різних кліматичних зон України виглядають так:

 • Полісся і Західна Україна: 150 – 290 одиниць;
 • Лісостеп: 150 – 390 одиниць;
 • Південь лісостепу і степу: 190 – 420 одиниць;
 • Південь України: 250 – 400 одиниць.

Рекомендації по посіву від виробника насіння посівної кукурудзи

Купити оригінальне насіння кукурудзи в Україні - це основа успішного врожаю. Важливо також дотримуватися умов посіву: терміни і густоту посіву, використання засобів захисту рослин і мінеральних добрив. Кожен сорт і гібрид, які ми продаємо, мають власні технологічні карти. Виробники рекомендують чітко дотримуватися технології, щоб підвищити врожайність їх насіння. Таких рекомендацій ви не знайдете у постачальників дешевих підроблених гібридів.

Дешевий посівмат кукурудзи не гарантує високу врожайність і прибуток

Дохід аграрія безпосередньо залежить від кількості зібраного зерна. Домогтися високопродуктивного сезону легше, якщо використовувати оригінальний посівний матеріал. Оригінальними називають насіння, які виведені в дослідних інститутах. Купуючи оригінальні насіння кукурудзи в Україні, можете бути впевнені, що характеристики придбаного матеріалу відповідають заявленим на упаковці. Йдеться про такі властивості, як потенційна врожайність і продуктивність.

Якість насіння кукурудзи та ціна - пов'язані між собою показники. Сортові показники і правильні умови зберігання підвищують вартість посівної кукурудзи. Чого не можна очікувати від «палених» гібридів. Купуючи дешеве насіння, ви ризикуєте втратити сезон, а значить, і гроші.

Співпраця з «КропАгро»: якість продукції і турбота про клієнта

Фахівці «КропАгро» понад 10 років працюють на аграрному ринку України. Нам добре знайомі тонкощі роботи з посівним матеріалом кукурудзи, соняшнику та ріпаку. За цей час ми створили підхід ЯТН, якого дотримємось при співпраці з кожним клієнтом:

 • Якість. Кожен пакет/мішок посівного матеріалу має сертифікат якості, який ми готові надати на запит клієнта.
 • Технологічність. Насіння кукурудзи, представлені в нашому каталозі, проходять обробку оригінальними протруйниками, що додатково підвищує рентабельність засіяної площі.
 • Надійність. Перед тим, як купити насіння кукурудзи кормової, ви можете перевірити справжність мішків з допомогою ліхтарика ультрафіолетового світла.

У нас можна купити насіння кукурудзи кормової гібридів:

 • ранньостиглих;
 • середньопізніх;
 • середньоранніх;
 • середньостиглих.

Яке купити насіння гібридів кукурудзи вам? Запитайте у наших консультантів:
(097) 180-94-78 чи (095) 180-34-68

Купити насіння кукурудзи української селекції та зарубіжної можна до початку посівного сезону. З приходом відповідних для засіву температур (+ 10 + 12 ° С), ви будете готові до посівних робіт.

Інтернет-магазин «КропАгро» приймає замовлення цілодобово!

Оформити замовлення кукурудзи на посів можна у зручний для вас час по телефону: (097) 180-94-78 або (095) 180-34-68. Замовлення буде негайно оброблене і відправлене в найближчий робочий день.

купити насіння кукурудзи

Щоб купити посівну кукурудзу в Україні телефонуйте нам:
☎ (095) 180-34-68 та ☎ (097) 180-94-78

Даніїл
Лідер Продажу
Виробник: Степова Код товара: 10853
Кукурудза Даніїл - це трилінійний середньоранній гібрид (ФАО 280) - лідер по фактичній врожайності серед гібридів кукурудзи своєї лінійки. Гібрид дає високу стабільну врожайність в товарних посівах. Рослина має великі, добре виповнені качани, стійка до вилягання. Висока посухо- - і стресос..
1 500 грн
Виробник: Степова Код товара: 101742
Кукурудза Дніпровский 181 СВ - кращий гібрид для степу та полісся. Районованний в Україні та Республіці Білорусь. Гібрид з стабільним врожаєм, пластичний.Виробник: компанія «Степова» Група стиглості: Ранньостиглий (ФАО 180) Тип гибрида: Простий модифіковани..
1 500 грн
Виробник: Степова Код товара: 101743
Кукурудза Кремінь 200 СВ - це трилінійний середньоранній гібрид (ФАО 210) - має високу та стабільну урожайність. Відрізняється рентабельним насінництвом. Не кущиться, на головному стеблі близько 15 листків. Кременистий гібрид, який широко використовується на харчові цілі. Районований ..
1 500 грн
Виробник: Рост Агро Код товара: 101733
Кукурудза Джулія — простой модифицированный среднеспелый гибрид кукурузы (ФАО - 340). Кукуруза Джулія это абсолютный лидер сортоиспытаний.Сертифікат якості на кожну партію насіння кукурудзи Джулія Селекція Україна Призначення Зерно Н..
1 500 грн
Виробник: КВС Код товара: 101754
Насіння кукурудзи КВС Керберос, ФАО 310 - Ціна, як Купити, Властивості, Рекомендації та ВідгукиКукурудза Керберос ФАО 310 - це високоврожайний пластичний гібрид кукурудзи зернового напрямку використання, від Німецького виробника КВС (KWS). Характеристики ..
2 525 грн
Виробник: Рост Агро Код товара: 101731
Кукурудза Хотин (ФАО 280) - Ціна, Характеристики, Відгуки, Як КупитиКукурудза Хотин — простий модифікований гібрид кукурудзи відноситься до середньоранньої групі. Відрізняється хорошою посухостійкістю, рекомендований для висіву в степовій, лісостеповій зоні та Поліссі. Напрямок використанн..
1 350 грн
Виробник: Маис Код товара: 101123
Насіння гібриду кукурудзи Сплав МС (ФАО 290) - Маїс Насіння гібриду кукурудзи Сплав МС ФАО 290 Врожайність 140 ц / га Висота рослини 220 см Висота прикріплення качана 90 см Форма качана Циліндрична ..
1 350 грн
Виробник: Лимагрейн Код товара: 10885
Насіння кукурузи Адевей - Ціна, як Купити та Інструкція ФАО 290 Вологовіддача 7 балів Потенціал урожайності 9 балів Оригінатор/виробник Limagrain Тарна одиниця 1 п. о. = 0.5 - 0.7га./50000 зернин Стійкий д..
2 300 грн
Деметра
Новинка
Насіння кукурудзи ДН Деметра (Інститут зернових культур НААН України) - Ціна, Характеристики, Відгуки, Як КупитиКукурудза Деметра — простий модифікований середньостиглий гібрид кукурудзи (ФАО 300). Характеризується добрим стартовим ростом, прекрасно реагує на покращення умов..
1 200 грн
Виробник: Рост Агро Код товара: 101732
Кукурудза Галатея — простий середньоранній модифікований гібрид кукурудзи (ФАО - 260). Кукурудза Галатея на сьогодні найбільш серйозний конкурент кращих іноземних гібридів.Сертифікат якості на кожну партію насіння кукурудзи Галатея Селекція Україна Призн..
1 500 грн
Виробник: Евралис Код товара: 10696
Насіння кукурудзи ЄС Сенсор, ФАО 370. Хороші показники стійкості до стресів і посухи. Швидка вологовіддача. Високий вміст крохмалю і відмінна врожайність.Формує більше качани.Загальні дані кукурудзи ЄС Сенсор:ФАО 370 Група: Середньостигла; Зерна в ряду: 36; Рядків в качані: ..
3 440 грн
Виробник: Лимагрейн Код товара: 10687
Насіння Кукурудзи Джоді (JODIE) - ЛімагрейнФАО - 380 Призначення: високоякісний силос, зерно Група стиглості: середньостиглий Тип зерна: зубовидний Тип рослини: «стей грін»Агрономічні властивості:Бали (1 - 9)Рекомендації:придатний для виро..
2 300 грн
ДМ Петрос
Новинка Лідер Продажу
Виробник: Маис Код товара: 102303
Насіння гібриду кукурудзи ДМ Петрос (ФАО 260) Насіння гібриду кукурудзи ДМ Петрос ФАО 260 Врожайність до 150 ц / га Висота рослини 240 см Висота прикріплення качана 95 см Форма качана Конусо-циліндричн..
2 050 грн
Виробник: Маис Код товара: 101121
Насіння гібриду кукурудзи ДМС Гроно (ФАО 260) Насіння гібриду кукурудзи ДМС Гроно ФАО 260 Врожайність до 150 ц / га Висота рослини 220 см Висота прикріплення качана 90 см Форма качана Циліндрична ..
1 650 грн
Виробник: КВС Код товара: 10817
Насіння кукурудзи КВС 2370 ФАО 280 - Ціна, як Купити, Опис і ВідгукиКукурудза КВС 2370 - це високоврожайний гібрид кукурудзи зернового напрямку використання, від Німецького виробника КВС (KWS). Середня врожайність минулих років склала 10,85 т / га (максимальна 12,9 т / га у Вінницькій області, т..
2 620 грн
Виробник: Внис Код товара: 101807
Кукурудза Амарок (ФАО 220) - Пластичний гібрид зернового та силосного напрямів використання. Швидка вологовіддача. Потужний стартовий ріст.Основні характеристики кукурудзи Амарок Тип гібриду простий Група стиглості середньоранній ФАО 220 ..
1 920 грн
Виробник: Внис Код товара: 101809
Кукурудза Гран 310 (ФАО 250) - Високий вихід зерна. Добре переносить зниження температури на початку вегетації. Високий потенціал урожайності. Особливості морфологічної будови та структури качана гібрида кукурудзи Гран 310 забезпечують добру вологовіддачу.Основні характеристики кукуруд..
2 190 грн
Виробник: Маис Код товара: 101635
Насіння гібриду кукурудзи ДМ Дует (ФАО 320) - Маїс Насіння гібриду кукурудзи ДМ Дует ФАО 320 Врожайність до 13,5 т / га Висота рослини 270 см Висота прикріплення качана 110 см Форма качана Циліндрична ..
1 850 грн
Виробник: Маис Код товара: 101648
Насіння гібриду кукурудзи ДМ Санрайз (ФАО 440) - Маїс Насіння гібриду кукурудзи ДМ Санрайз ФАО 440 Врожайність до 16,3 т / га Висота рослини 260см Висота прикріплення качана 90 см Форма качана Цил..
1 600 грн
ДМС 3015
Лідер Продажу
Виробник: Маис Код товара: 101633
Насіння гібриду кукурудзи ДМС 3015 (ФАО 300) - Маїс Насіння гібриду кукурудзи ДМС 3015 ФАО 300 Врожайність до 14,6 т / га Висота рослини 275 см Висота прикріплення качана 110 см Форма качана Конусно-Ци..
1 650 грн
Показано з 1 по 20 із 321 (всього 17 сторінок)