Меню
Кошик (оформіть замовлення)

Нертус

Виробник: Нертус Код товара: 101686
Інсектицид Ветеран — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Інсектицид Ветеран — Інсектицид системної та контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників Діюча речовина: ацетаміприд, 200 г/л Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина Фо..
550 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10790
Гербіцид Євро-Ланг, 5л від Нертус - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Євро-Ланг - Гербіцид системної дії для знищення широкого спектру однорічних злакових та дводольних бур’янів в посівах гібридів соняшника, генетично стійких до гербіцидів із групи імідазоліно..
1 860 грн
Контадор Дуо
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 101369
Інсектицид Контадор Дуо — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Контадор Дуо — високоефективний інсектицид системної та контактно-кишкової дії для боротьби проти широкого спектру сисних і листогризучих шкідників. Діюча речовина: імидаклоприд, 300 г/..
3 570 грн
Рауль
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 101509
Гербіцид Рауль - Інструкція по застосуванню та характеристики препарату Назва препарату:  Рауль Виробники, заявники препарату:  Акваріус (Нертус) Призначення препарату:  гербіциди десиканти Кінцевий термін реєстрації:  31.12.2020 Хімічний клас препарату:  ..
2 600 грн
Рауль Форте
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 102302
Гербіцид Рауль Форте - Ціна, Інструкція, Характеристики та Відгуки Назва препарату: Рауль Форте, РК Виробники, заявники препарату: Акваріус і К, ТОВ (заявник ) Weihai Hanfu Biochemical Medicine  Co., Ltd (виробник ) Харків Хімпром,ТОВ (виробник ) Призначення препарату: гербі..
3 800 грн
Виробник: Нертус Код товара: 102325
Інсектицид Спікер - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Інсектицид Спікер - високоефективний двокомпонентний контактно-кишковий інсектицид для боротьби зі шкідниками сільськогосподарських культур Діюча речовина: діметоат, 300 г/л; бета-циперметрин, 40 г/л Виробник: Петерс енд ..
1 950 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101370
Інсектицид Фатрін — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Інсектицид Фатрін — Високоефективний контактно-шлунковий інсектицид для захисту зернових колосових від широкого спектру шкідників. Діюча речовина: альфа-циперметрин, 100 г/л. Препаративна форма: концентра..
1 430 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101372
Інсектицид Шаман — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Інсектицид Шаман — Високоефективний двокомпонентний інсектоакарицид контактно-шлункової дії проти широкого спектру шкідників сільськогосподарських культур. Діюча речовина: хлорпірифос, 500 г/л; ципермет..
1 940 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101277
Гербіцид Адвокат - системний гербіцид грунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та злаковими бур’янами в посівах овочевих культур. Діюча речовина: метрибузин, 600 г / л Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина Формуляція: Концентрат суспензії Каністра 5 л Ціна герб..
6 220 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10940
Гербіцид Амінка - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Амінка - Системний післясходовий гербіцид для знищення пере-важної більшості дво-дольних широколистих бур’янів у посівах зер-нових колосових та ку-курудзи Діюча речовина: 2,4-діхлофеноксіоцтова кислота у формі диметиламінної с..
3 550 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101107
Антал трикомпонентний протруйник зернових, Нертус - Ціна за 5 л (є і в 1 л. Ціна Антал 1л = 1200 грн) Антал - протруйник системної дії для обробки насіння зернових культур, що забезпечує надійний захист культури на початкових етапах росту та розвитку культури. Культура ..
5 680 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10769
Аргумент - системний гербіцид суцільної дії для знищення вегетуючих рослин. Десикант сільськогосподарських культур. Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л, у кислотному еквіваленті 360 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуляція: водний розчи..
2 910 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101358
Гербіцид Аргумент Форте 500SL — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Аргумент Форте 500SL  — гербіцид суцільної дії для боротьби з дводольними та злаковими бур'янами, а також з чагарниковою рослинністю та гідрофітними рослинами. Діюча речовина: калій..
4 220 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10939
Гербіцид Бату - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Бату - Гербіцид системної дії, в якому поєднання двох діючих речовин зумовило підвищення ефективності дії проти дводольних та злакових бур’янів в посівах кукурудзи. Діюча речовина: похідні сульфонілсечовини Виробник: Сінокем Хеб..
2 000 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101379
Протруйник Вікінг — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Протруйник Вікінг — Високоефективний протруйник насіння контактно-системної дії для передпосівної обробки насіння зернових колосових. Діюча речовина: карбоксин, 200 г/л; тирам, 200 г/л. Препаративна форма..
6 700 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101684
Гербіцид Воленс — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Воленс  — Досходовий та післясходовий гербіцид контактно-системної дії для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами в посівах сої  Діюча речовина: ацифлу..
2 610 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10770
Гербіцид Герб 900 - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Герб 900 - Селективний ґрунтовий гербіцид для боротьби з найбільш поширеними однорічними злаковими і деякими дводольними бур’янами на посівах сільськогосподарських культур. Діюча речовина: ацетохлор, 900 г/л Виробник: Петерс..
4 910 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10935
Гербіцид Капрал - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Капрал - Гербіцид ґрунтової дії для боротьби з однорічними дводольними та деякими злаковими бур’янами в посівах сільськогосподарських культур. Діюча речовина: прометрин, 500 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Форму..
1 000 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10936
Гербіцид Лемур - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Лемур - Гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних злакових бур’янів, що вегетують в посівах дводольних культур. Діюча речовина: квізалофоп-П-тефурил, 40 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуля..
2 070 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10934
Гербіцид Майтус - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Майтус - Післясходовий гербіцид для контролю основних злакових та однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи. Діюча речовина: похідні сульфонілсечовини Виробник: Сінокем Хебеї Корпорейшн, Китай Формуляція: водорозчин..
800 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10930
Гербіцид Мікадо - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Мікадо - післясходовий гербіцид для боротьби з дводольними бур’янами на посівах ріпаку. Діюча речовина: клопіралід, 267 г/л; піклорам, 67 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуляція: водний розчин Тарна одиниця:..
3 970 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10931
Гербіцид Мілафурон - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Мілафурон - Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних і багаторічних злакових та основних однорічних дводольних бур’янів у посівах кукурудзи. Діюча речовина: нікосульфурон, 40 г/л Форма випуску: концентра..
1 600 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10932
Гербіцид ММ 600 - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид ММ 600 - Системний післясходових гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів на посівах зернових колосових. Діюча речовина: метсульфурон-метил, 600 г/кг Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуляція: п..
100 грн
Грізний
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 101359
Гербіцид Грізний — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Грізний — післясходовий системний гербіцид для боротьби з широким спектром двосім'ядольних бур'янів у посівах зернових колосових культур. Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г/кг. Препар..
520 грн
Грозний Експерт
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 10793
Грозний Експерт - гербіцид системної дії, спеціально призначений для боротьби з багаторічними і однорічними бур'янами на посівах соняшнику після появи сходів культурних рослин. Діюча речовина: трибенурон-метил, 750 г / кг Виробник: Петерс енд Бург Лтд, Угорщина Формуляція: водороз..
650 грн
Виробник: Нертус Код товара: 10937
Гербіцид Декабрист 480 - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Декабрист 480 - Післясходовий гербіцид системної дії для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів в посівах сільськогосподарських культур. Діюча речовина: дикамба, 480 г/л Виробник: Петерс енд Бург Лтд, У..
2 670 грн
ЄвроЛенд
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 101360
Зміст: Характеристика та переваги Механізм дії ЄвроЛенд Рекомендації щодо застосування Сумісність з іншими препаратами Приготування робочого розчину Регламент застосування препарату Норма витрати робочого розчину гербіцида ЄвроЛенд Погодні умови Спектр дії ЄвроЛенд Фаза ..
2 650 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101361
Гербіцид Каре — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Каре — Післясходовий гербіцид для знищення однорічних двосім’ядольних бур’янів в посівах цукрових буряків. Діюча речовина: трифлусульфурон-метил, 500 г/кг. Препаративна форма: порошок, що..
2 060 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101687
Гербіцид Мотор — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Мотор  — Гербіцид системної та ґрунтової дії для знищення однорічних дводольних та злакових бур’янів в посівах гороху, сої та соняшнику, стійкого до імідазолінонів. Діюча речовина..
2 620 грн
Преміум Голд
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 10933
Гербіцид Преміум Голд - Ціна, як Купити та Інструкція Гербіцид Преміум Голд - Сучасний гербіцид на основі двох діючих речовин для захисту соняшника та кукурудзи від широкого спектру однорічних дводольних і злакових бур’янів Діюча речовина: S-метолахлор, 312,5 г/л; тербутилазин, 187,5 ..
4 540 грн
Пріус
Лідер Продажу
Виробник: Нертус Код товара: 101362
Гербіцид Пріус — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Пріус — Двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для боротьби з однорічними та деякими багаторічними бур’янами в посівах зернових колосових та кукурудзи. Діюча речовина: флорасулам, ..
1 600 грн
Виробник: Нертус Код товара: 101380
Протруйник Раназол — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Протруйник Раназол — Економічно вигідний, низькотоксичний протруйник системної дії для захисту насіння зернових колосових від насіннєвої та ґрунтової інфекції. Діюча речовина: тебуконазол, 60 г/л. Препаративна..
1 921 грн
Показано з 1 по 32 із 115 (всього 4 сторінок)