Меню
Кошик (оформіть замовлення)

Майстер Пауер Гербіцид для Кукурудзи - Ціна за 5 л

Майстер Пауер Гербіцид для Кукурудзи - Ціна за 5 л
Лідер Продажу
Майстер Пауер Гербіцид для Кукурудзи - Ціна за 5 л
4 900 грн
 • Наявність: Є на складі
 • Код товара: 10736
Оплата товару
✓ Накладений платіж ✓ Готівковий розр. ✓ Безготівковий розр. ✓ Переказ
Доставка по Україні
✓ Нова Пошта ✓ Нічний експрес ✓ Ін-тайм ✓ Делівері ✓ Самовивіз ✓ Наш транспорт
Гарантія якості
Тільки Оригінал! Товар сертифікований.
Працюємо безпосередньо
Тільки з виробниками та дистриб'юторами.
Доставка по Україні
Відправка протягом 24 г, будь-якою службою
Всі види оплати
Готівковий/безгот. розрах., післяплата/передоплата

Майстер Пауер Гербицид для Кукурудзи

Майстер Пауер - це універсальний гербіцид для кукурудзи, який контролює повний спектр бур'янів в посівах.

 • Діюча речовина Майстер Пауер: форамсульфурон 31,5 г / л + йодосульфурон-метил-натрій 1 г / л + тієнкарбазон-метил 10 г / л + ціпросульфамід 15 г / га (антидот).
 • Форма: олійна дисперсія.
 • Культура: кукурудза.
 • Виробник: Байер (Bayer AG)
Норма застосування препарату, л / гаКультура, що обробляється об'єктШкідливий об'єктСпосіб, час обробки, особливості застосуванняТермін очікування (кратність обробок)Терміни виходу для ручних і механізованих робіт
1,25-1,5Кукурудза (зелена маса, зерно, силос)Однорічні та багаторічні дводольні і злакові бур'яниОбприскування посівів у фазу 3-6 листків культури і ранні фази росту бур'янів. Витрата робочої рідини 150-250 л / га60 (1)- (3)

Норма витрати і застосування майстер Пауер

При вирощуванні кукурудзи втрати врожаю через великий засміченості поля можуть становити навіть до 50% і вище. Тому своєчасний і ефективний захист посівів є найважливішим завданням аграріїв. Гербіцид Майстер Пауер від компанії Bayer на сьогоднішній день є найбільш оптимальним вибором, коли потрібен дієвий препарат, який забезпечує видимий результат. Придбати його можна в нашому Інтернет-магазині.

Чому слід купити Майстер Пауер

 • По-перше, Майстер Пауер - це новий стандарт для післясходових гербіцидів, що володіють грунтовою і тих, які викорінюють дією.
 • По-друге, він по праву вважається рекордсменом по ефективності, оскільки здатний забезпечити повний контроль всіх видів однорічних і багаторічних бур'янів.

Наявність відразу 3-х активно діючих компонентів в складі (форамсульфурон, тіенкарбазон-метил і йодосульфурон-метил-натрій) робить Майстер Пауер абсолютно самодостатнім засобом, здатним вирішувати поставлені завдання в будь-який грунтово-кліматичної середовищі.

Застосування препарату в бакових сумішах з іншими ЗЗР для посилення ефективності не є обов'язковим.

У чому універсальність Майстер Пауер?

 1. Засіб є не тільки таким, які викорінюють, але і має грунтову дію. Крім знищення вегетуючої небажаної рослинності, він захищає від появи нової хвилі бур'янів. Це дозволяє зменшити кількість механічних втручань, що в свою чергу скорочує витрати на вирощування культури і знижує гербіцидне навантаження на рослини.
 2. Нова покращена препаративная форма (олійна діcпepcія) забезпечує більш високу якість прилипання крапель розчину до поверхні бур'янів, в тому числі з восковим нальотом. За рахунок цього немає необхідності використання ПАР. Ви отримуєте додаткову економію і одночасно гарантію більш високу ефективність обробки.
 3. Гербіцид Майстер Пауер містить в своєму складі специфічний для кукурудзи антидот нового покоління (ціпросульфамід), який забезпечує високу селективність по відношенню до культури. Обприскування посівів у фазі від 2-х до 8 справжніх листків є абсолютно безпечним.

Переваги гербіциду на практиці

Рекомендована виробником норма внесення коливається від 1,25 до 1,5 л / га при витратах робочої рідини в межах 150-250 л / га. Візуальний гербіцидний ефект починає проявлятися через кілька діб, при цьому повна загибель чутливих бур'янів настає приблизно через 14-21 день. Швидкість дії даного гербіциду залежить не тільки від виду бур'яну, але і від погодно-кліматичних умов.

Досвід досліджень і практика застосування продемонстрували, що через 30 днів після внесення Майстер Пауер показник знищення бур'янів становить не менше 78-80%. А при оптимальних умовах - від 90% і до 100%. По закінченню 2-х місяців відсоток ефективності якщо і знижується, то дуже незначно - всього на 2-3%.

Досить купити гербіцид Майстер Пауер і виконати всього 1 обробку в період вегетації в дозі 1,5 л / га! Цим ви не тільки захистите посіви кукурудзи практично від усіх найбільш часто зустрічаються бур'янів, а й забезпечите підготовку чистого, вільного від небажаної рослинності поля для подальших посівів.

Що отримують наші клієнти разом з препаратом?

 • Рекомендації щодо найбільш оптимальних термінів і часу обробки;
 • Інформацію про те, за яких погодних умовах, станах посівів кукурудзи та інших факторах настійно не рекомендується застосовувати Майстер Пауер;
 • Консультативну допомогу щодо того, в яких бакових сумішах можна використовувати препарат, як правильно їх приготувати і коли вони є доцільними;
 • Рекомендації щодо сівозміни, яких слід дотримуватися після обробки поля даними гербіцидом;
 • Інформацію про схожі засоби захисту рослин і допустимості їх застосування.

Ми розраховуємо на постійне партнерство з кожним клієнтом, тому намагаємося робити так, щоб на гербіцид Майстер Пауер ціна залишалася максимально прийнятною!

Чи є аналоги гербіциду Майстер Пауер?

В асортименті нашого магазину є кілька схожих за складом препаратів, призначених для захисту посівів кукурудзи. В першу чергу, це БіoПaуep і Майстер, в основі яких лежать форамсульфурон і йодосульфурон-метил-натрію. За запитом клієнта наші фахівці нададуть інформацію по кожному з цих гербіцидів і спробують максимально доступно пояснити різницю між ними і Майстер Пауер.

На даний момент коректно підібрати замість Майстер Пауер аналог практично неможливо, оскільки даний препарат унікальний в своєму роді!

Як купити Майстер Пауер гербіцид для кукурудзи?

 • пo тeлeфoну: (097) 180-94-78, (095) 180-34-68 (з понеділка по п'ятницю);
 • додати товар в корзину на сайті, вибрати спосіб оплати і доставки, вказати адресу, дані одержувача і завершити процес оформлення замовлення.

Пам'ятайте! Застосування будь-якого засобу захисту рослин не принесе бажаного результату, якщо сам препарат буде не якісним. Інтернет-магазин "КропАгро" - саме те місце, де ви можете купити Майстер Пауер або інші оригінальні ЗЗР з усіма сертифікатами і гарантіями, а також на вигідних умовах!

Спосіб приготування

Робочий розчин готують безпосередньо перед обприскуванням. Відміряти необхідну кількість препарату на одну заправку обприскувача. Препарат рекомендується вводити безпосередньо в бак обприскувача за умови доброї роботи гідравлічної мішалки. При цьому бак обприскувача повинен бути не менше ніж наполовину заповнений водою. Ємність, в якій знаходився гербіцид, промивають водою кілька разів. Робочий розчин гербіциду і заправку їм обприскувача проводять на спеціальних майданчиках, які в подальшому піддаються знешкодженню.

Для обприскування використовуються серійні, наземні штангові обприскувачі, обладнані щілинними наконечниками, призначеними для внесення гербіцидів.

Механізм дії препарату

Гербіцид МайсТер Пауер впливає на фермент ацетолактатсинтази, який бере участь в ланцюзі біосинтезу амінокислот, порушує процеси синтезу білків, що викликає припинення поділу клітин в меристемних тканинах бур'янів. Дія: контактна і залишкове (грунтове). Проникнення: через насіннєві оболонки, коріння, проростки, стебла і листя. Переміщення в рослині: системне (акропетально і базіпетально).

Ціпросульфамід - новий специфічний для кукурудзи антидот, стимулює прискорення метаболізму компонентів гербіциду в тканинах культурного рослини, забезпечує високу селективність до культури і низький ризик фітотоксичності. У тканинах бур'янів антидот не активний.

  Спектр активності

  Серед усіх відомих селективних гербіцидів для захисту кукурудзи Майстер Пауер є рекордсменом по ефективному контролю бур'янів. В рекомендовані строки застосування і при максимальному дозуванні контролюються всі відомі види бур'янів на рівні 80-100%

  Злакові бур’яни:

  Пирій повзучийAgropyron repens
  Лисохвіст мишачохвостиковийAlopecurus myosuroides
  Метлюг звичайнийApera spica-venti
  Вівсюг звичайнийAvena fatua
  Півняче просо (Плоскуха)Echinochloa crus-gali
  Пажитниця багатоквітковаLolium mltiflorum
  Тонконіг однорічнийPoa annua
  Мишій, видиSetaria spp.
  ГумайSorghum halepense

  Широколисті бур’яни

  Контроль понад 80 видів, серед яких:

  Амброзія полинолистаAmbrosia artemisifolia
  Галінсога дрібноквітковаGalinsoga parviflora
  Гірчак почечуйнийPolygonum persicaria
  Гірчак розлогийPolygonum lapatifolia
  Гірчиця польоваSinapis arvensis
  Грицики звичайніCapsella bursa-pastoris
  Осот жовтийSonchus spp.
  Осот рожевийCirsium arvense
  Паслін чорнийSolanum nigrum
  Підмаренник чіпкийGalium aparine
  Курячі очка польовіAnagallis arvensis
  Лобода, видиChenopodium spp.
  Лутига розлогаAtriplex patula
  Незабудка польоваMyosotis arvensis
  Нетреба звичайнаXantium strumarium
  Редька дикаRaphanus raphanistrum
  Ромашка запашнаMatricaria matricarioides
  Ромашка лікарськаMatricaria chamomilla
  Ріпак, падалицяBrassica napus
  Соняшник традиційний падалицяHelianthus cultus sat.
  Спориш звичайнийPolygonum aviculare
  Щириця, видиAmaranthus spp.
  Портулак городнійPortulaca oleracea
  Гірчак березкоподібнийPolygonum convolvulus
  *Березка польоваConvolvulus arvensis

  * Оптимальна фаза — 2–4 листки бур’яну.

  • Період захисної дії: Протягом всього періоду вегетації при сприятливих погодних умовах і відповідному спектрі бур'янів.
  • Швидкість впливу: Бур'яни припиняють зростання майже відразу після застосування.

  Візуально гербіцидна дія проявляється вже через кілька діб, а повна загибель бур'янів настає через 2-3 тижні після застосування. Швидкість прояви гербіцидної дії залежить від виду бур'яну і погодних умов.

  Препаративна форма (технологія ODesi®) сприяє більш рівномірному покриттю і утриманню крапель робочого розчину на засмічених рослинах і прискореному проникненню діючих речовин в рослинні тканини бур'янів, особливо при несприятливих умовах.

  Фітотоксичність

  Гербіцид добре переноситься більшістю гібридів кукурудзи в рекомендованих нормах внесення. При стресових погодних умовах (температура вище + 30ºС, заморозки на грунті або різкі перепади денних і нічних температур до 20 градусів) після обприскування можлива поява слабкого хлорозу на листах кукурудзи. Однак ці симптоми швидко проходять без негативного впливу на ріст і врожайність культури.

  Толерантність культур

  До гербіциду проявляють стійкість рослини кукурудзи. У всіх дослідах усунення конкуренції бур'янів сприяло збільшенню врожайності різних гібридів культурних рослин.

  Вибірковість (селективність)

  Чутливість до гербіциду Майстер Пауер проявляють однорічні та багаторічні злакові та дводольні бур'яни.

  Форамсульфурон більшість гібридів кукурудзи переносять в нормі застосування до 120 г / га діючої речовини на 1 га. Селективність ґрунтується на різниці в метаболізмі культурних і бур'янів. Однак деякі гібриди, які мають чутливість до сульфонілсечовини на основі їх генетики, можуть проявляти чутливість і до форамсульфурону.

  Йодосульфурон-метил-натрій не викликає ефекту фітотоксичності у кукурудзи в нормі застосування 3.75 г / га діючої речовини на 1 га.

  Тіенкарбазон-метил - нова діюча речовина, в даний момент дані по селективності відсутні.

  Сумісність

  Майстер Пауер сумісний з більшістю препаратів. Однак в кожному випадку необхідна попередня перевірка на хімічну сумісність змішуються компонентів.

  Майстер Пауер не рекомендується застосовувати на кукурудзяному полі в разі, якщо перед цим була обробка органофосфорних інсектицидами, так як ця хімічна група інсектицидів може інактивувати антидот, що може привести до зниження метаболізму діючих речовин гербіциду в тканинах кукурудзи і підвищення ризику фітотоксичності.

  Фото гербіцида Майстер Пауер

  Гербіцид Майстер Пауер

  Гербіцид Майстер Пауер Купити

  Щоб купити гербіцид МайсТер Пауер в Україні телефонуйте нам:
  ☎ (095) 180-34-68 та ☎ (097) 180-94-78

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
  Погано Добре

  Хіти продажу насіння

  Хіти продажу ЗЗР