Меню
Кошик (оформіть замовлення)

Август

Балерина
Лідер Продажу
Виробник: Август Код товара: 101014
Балерина гербіцид - Опис та характеристики Балерина - гербіцид комплексної дії, застосовується з метою боротьби з багатьма різновидами бур'янів. Речовина використовується в посівах зернових рослин, кукурудзи, проса та сорго. Діюча речовина 410 г / л і флорасу..
1 860 грн
Виробник: Август Код товара: 101015
Міура гербіцид - Опис та характеристики Міура - гербіцид комплексної дії, застосовується з метою боротьби з багатьма різновидами бур'янів. Препарат використовують на посівах зернових, овочевих, зернобобових та інших культур. Діюча речовина Хізалофоп-П-ет..
2 200 грн
Виробник: Август Код товара: 101028
Десикант Сквар - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки  Діюча речовина Дикват 150 г/л. Виробник Август Препарат-оригынал Сквар Тарна одиниця 10 л. Тип дії Комплексний. Культури, на яких вико..
2 230 грн
Виробник: Август Код товара: 101022
Торнадо 500 гербіцид - Опис та характеристики Торнадо 500 - Універсальний гербіцид суцільної дії з підвищеним вмістом діючої речовини. Культура,що обробляється Норма витрати препарату, л/га Шкідливий об’єкт Спосіб,час о..
1 800 грн
Виробник: Август Код товара: 101100
Діюча речовина дифеноконазол 90 г/л, тебуконазол 45 г/л Виробник Август Тарна одиниця 5л Тип дії Комплексний Культури, на яких використовуються Зернові культури. Оплот - комбінований фунгіцидний протруйник із..
2 340 грн
Виробник: Август Код товара: 102177
Інсектицид Аспід Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Інсектицид Аспід - Шкідники будуть в шоці. Високоефективний системний інсектицид контактної та кишкової дії для боротьби з комплексом шкідників. Призначення: системний інсектицид контактної та кишкової дії для боротьб..
9 810 грн
Виробник: Август Код товара: 102174
Фунгіцид Балій Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Фунгіцид Балій - Преміум-захист, доступний кожному. Новий двокомпонентний фунгіцид з озеленяючим ефектом для захисту сільськогосподарських культур від широкого спектру захворювань Переваги препарату унікальне поєднан..
3 680 грн
Виробник: Август Код товара: 101473
Фунгіцид Бенорад — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Фунгіцид Бенорад — Класичний універсальний фунгіцид на основі беномілу. Захисний та лікувальний системний фунгіцид та протруйник посівного і садивного матеріалу сільськогосподарських культур. ..
2 090 грн
Виробник: Август Код товара: 101449
Гербіцид Біцепс Гарант  — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Біцепс Гарант  — Гарантія найвищого результату господарствам, орієнтованим на високий урожай. Трикомпонентний базовий гербіцид для боротьби з бур'янами в посівах цукрових буряків. Ді..
2 600 грн
Виробник: Август Код товара: 101475
Інсектицид Борей — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Інсектицид Борей — Шкідників з поля - легким подувом вітру! Двокомпонентний інсектицид для боротьби з широким спектром гризучих і сисних шкідників, включаючи прихованоживучих. Діюча речов..
1 170 грн
Виробник: Август Код товара: 101474
Інсектицид Борей Нео — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Інсектицид Борей Нео — Потрійний удар по шкідниках! Унікальний трикомпонентний інсектицид для захисту зернових колосових,соняшнику та буряків цукрових від комплексу шкідників. Діюча речови..
4 390 грн
Виробник: Август Код товара: 101476
Інсектицид Брейк — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Інсектицид Брейк — Швидкодіючий піретроїдний інсектицид. Піретроїдний інсектицид для захисту зернових, технічних, бобових культур від комплексу листогризучих і сисних шкідників, у тому числі кліщів...
4 080 грн
Виробник: Август Код товара: 101098
Віал Траст - Двокомпонентний системний фунгіцид для передпосівної обробки насіння зернових культур і сої від комплексу хвороб. Діюча речовина Тебуконазол 60 г/л, тіабендазол 80 г/л + антистрессові компоненти. Виробник Август Тарна одиниця 5л. ..
4 450 грн
Виробник: Август Код товара: 101099
Діюча речовина Ципроконазол 5 г/л, тіабендазол 30 г/л і прохлораз 120 г/л. Виробник Август Препарат-оригінал Віал Тріо. Тарна одиниця 5л Тип дії Комплексний Культури, на яких використовуються Зернові куль..
3 480 грн
Виробник: Август Код товара: 101450
Гербіцид Гайтан — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Гайтан — Надійний захист цибулі та соняшнику на початкових етапах розвитку. Досходовий гербіцид тривалої захисної дії для контролю комплексу однорічних бур'янів на цибулі та соняшнику. Діюча речо..
1 140 грн
Виробник: Август Код товара: 101451
Гербіцид Грейд Про — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Грейд Про — Чистий шлях до високих врожаїв. Комплект у твін пак упаковці проти широкого спектра бур'янів у посівах сортів та гібридів соняшнику, стійких до імідазолінонів. Діюча речовина:..
10 040 грн
Виробник: Август Код товара: 101452
Гербіцид Деметра — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Деметра — Реальне знищення березки та підмареннику. Системний гербіцид для боротьби з однорічними дводольними, в тому числі стійкими до 2,4-Д, та деякими багаторічними коренепаростковими бур'янами. ..
5 280 грн
Виробник: Август Код товара: 102164
Гербіцид Дерокс Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Гербіцид Дерокс - Визнаний стандарт серед ґрунтових гербіцидів. Ґрунтовий гербіцид для боротьби з однорічними дводольними і злаковими бур’янами в посівах моркви, гороху та картоплі Культури: Горох, Картопля, Морк..
2 400 грн
Виробник: Август Код товара: 101454
Гербіцид Дублон — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Дублон — Бур'яни взяті в полон. Післясходовий системний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними злаковими та однорічними дводольними бур'янами у посівах кукурудзи на зерно. Діюча ..
1 940 грн
Виробник: Август Код товара: 101453
Гербіцид Дублон Голд — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Дублон Голд — Золото в нагороду за чисті поля. Комбінований гербіцид проти однорічних і багаторічних злакових, однорічних і деяких багаторічних дводольних бур'янів у посівах кукурудзи. Діюча..
4 760 грн
Виробник: Август Код товара: 101455
Гербіцид Дублон Супер — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Дублон Супер — Суперефективність для суперурожаю. Двокомпонентний гербіцид для боротьби з однорічними і багаторічними дводольними та злаковими бур'янами у посівах кукурудзи. Діюча речовина:..
2 080 грн
Виробник: Август Код товара: 101456
Гербіцид Дублон Тріо — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Дублон Тріо — Розумне та ефективне рішення. Комплект у твін пак упаковці для контролю однорічних і багаторічних дводольних та злакових бур'янів у посівах кукурудзи. Діюча речовина: 2,4-..
6 930 грн
Виробник: Август Код товара: 101467
Фунгіцид Іріда — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Фунгіцид Іріда — Гарант високих урожаїв якісного зерна. Новий системний фунгіцид для захисту пшениці та ріпаку озимих від комплексу хвороб, а також застосовується як регулятор росту ріпаку озимого. ..
4 390 грн
Виробник: Август Код товара: 101458
Гербіцид Капуеро — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Капуеро — Бойове мистецтво захисту зернових! Двокомпонентний гербіцид для боротьби з широким спектром однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, в тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА,..
1 910 грн
Виробник: Август Код товара: 101468
Фунгіцид Колосаль — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Фунгіцид Колосаль — Здоровий колос - КОЛОСАЛЬний урожай! Системний фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для боротьби з хворобами зернових культур, сої, ріпаку та рису. Діюча речовина:&n..
2 200 грн
Виробник: Август Код товара: 101469
Фунгіцид Колосаль Про — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Фунгіцид Колосаль Про —  КОЛОСАЛЬна ПРОтидія хворобам! Двокомпонентний системний фунгіцид з тривалим періодом захисту зернових культур, сої, ріпаку та буряків цукрових від комплексу хвороб. ..
4 390 грн
Виробник: Август Код товара: 101470
Фунгіцид Кредо — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Фунгіцид Кредо — Перевірений помічник в боротьбі з хворобами. Універсальний економічний фунгіцид. Діюча речовина: карбендазим 500 г/л. Препаративна форма: концентрат суспензії.&..
1 400 грн
Виробник: Август Код товара: 102166
Гербіцид Лазурит Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Гербіцид Лазурит - Дорогоцінний помічник господаря. Системний гербіцид для захисту картоплі, томатів, пшениці озимої, кукурудзи, соївід однорічних дводольних і злакових бур'янів Культури: Картопля, Кукурудза, Пшен..
472 грн
Виробник: Август Код товара: 102165
Гербіцид Лазурит Ультра Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Гербіцид Лазурит Ультра - Довгий захист - сильна культура. Системний гербіцид проти однорічних дводольних і злакових бур’янів на пшениці, сої, томатах, картоплі, кукурудзі та нуті   Переваги препарат..
4 140 грн
Виробник: Август Код товара: 102175
Фунгіцид Метаксил Август - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і Відгуки Фунгіцид Метаксил - Надійний фунгіцид проти пероноспорових грибів. Двокомпонентний фунгіцид для боротьби з хворобами картоплі, томатів, огірків,цибулі та винограду Культури: Виноградники, Картопля, Огірки, Томати, Ци..
550 грн
Виробник: Август Код товара: 101459
Гербіцид Мілонга — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Мілонга — Нездоланна перешкода для бур’янів. Надійний двокомпонентний селективний гербіцид ґрунтової і листкової дії для комплексного контролю широкого спектра бур’янів у посівах соняшнику, ку..
2 280 грн
Виробник: Август Код товара: 101460
Гербіцид Набоб — Купити, Ціна, Інструкція та Характеристики Гербіцид Набоб — Кращий захист від дводольних бур'янів. Післясходовий контактний гербіцид проти багатьох видів дводольних бур'янів, у тому числі стійких до 2,4-Д та МЦПА, в посівах кукурудзи та бобових ..
3 940 грн
Показано з 1 по 32 із 55 (всього 2 сторінок)