Меню
Корзина (оформите заказ)

Corteva / Кортева Украина Каталог Продукции (Сингента)

Производитель: Corteva Код товара: 101709
Гербицид Гелиантекс 1 л (на 22 Га) от Кортева / Дау АгроСаенсес - Цена, как Купить, Описание, Норма внесения и ОтзывыГелиантекс – новый послевсходовый гербицид системного действия, созданный на основе инновационной молекулы Arylex ™ active для контроля проблемных двудольных сорняков ..
12 200 грн
Производитель: Corteva Код товара: 101727
Гербицид Квелекс 200 ВГ 0.6 кг от Кортева / Сингента - Инструкция по применению и характеристики препаратаКвелекс 200 ВГ – инновационный гербицид на основе Арилекс ™ Актив для эффективного контроля комплекса двудольных сорняков в посевах зерновых колосовых культур. Гибкий, высокотехн..
2 680 грн
Прима
Лидер Продаж
Производитель: Corteva Код товара: 10748
Гербицид Прима 5 л от Кортева / Сингента - Цена, как Купить, Описание, Норма внесения и Отзывы Действующее вещество 5 г / л (0,47%) флорасулам + 10 г / л (0,94%) Аминопиралид + 180 г / л (17%) 2-етилгексиловий эфир 2,4-Д Химическая группа Триазолпиримидини, Произво..
2 000 грн
Производитель: Corteva Код товара: 10906
Гербицид Галера Супер, цена за 5 л, Сингента - Описание и характеристикиГербицид Галера Супер - высокоселективный гербицид комплексного действия, используется для уничтожения многих видов бурьянов. Вещество применяется в посевах рапса и горчицы. Препарат совместим с другими гербицидами, но в неб..
13 230 грн
Производитель: Corteva Код товара: 10904
Гербицид Гоал 2Е, цена за 5 л, Сингента - Описание и характеристикиГербицид Гоал 2Е - превосходный гербицид не комплексного (селективного) действия созданный для защиты зерновых культур, в основном лука. Средство активно уничтожает много разновидностей бурьяна. Вещество можно совмещать с разными..
4 990 грн
Производитель: Corteva Код товара: 10908
Гербицид Лонтрел Гранд, цена за 2 кг, Сингента - Описание и характеристикиГербицид Лонтрел Гранд - послевсходовый гербицид для надёжного контроля осотов в посевах сахарной свеклы, зерновых, рапса и льна от компании-оригинатора. Действующее вещество 750 г/кг Клопиралид Произво..
9 740 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102121
Гербіцид Arylex active Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиХарактеристикиARYLEX ACTIVE (галауксифен-метил) – інноваційна молекула, що входить до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів та за ме ханізмом дії належить до групи синтетичних аукси..
9 800 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102133
Фунгіцид Аканто Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиАканто здатний контролювати збудників чотирьох класів грибів (аскоміцети, базидіоміцети, ооміцетів, дейтероміцетів), що робить цей фунгіцид невід’ємною частиною комплексного захисту кукурудзи та соняшнику. ..
5 880 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102132
Фунгіцид Аканто Плюс Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиАканто Плюс - це синергія двох діючих речовин з різних хімічних класів. Високоселективний для використання на всіх зареєстрованих культурах   КультуриPea Буряк Кукурудза Пшениця Р..
5 560 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102122
Гербіцид Баксіга Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиГербіцид Баксіга – інноваційне рішення у вигляді високотехнологічної формуляції двох діючих речовин: флорпірауксифен-бензилу (Rinskoractive) та пеноксуламуКультуриРисПереваги використання г..
10 410 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102134
Фунгіцид Вареон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиВареон – гнучкий фунгіцид у технології захисту зернових культур. Вареон - унікальне та ефективне рішення для Т0/Т1ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИЕфективне та комплексне рішення проти широкого спектру..
6 050 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102123
Гербіцид Дівікстон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиДівікстон – інноваційне рішення на основі новітньої молекули Rinskor Active з діючою речовиною флорпірауксифен-бензил 25 г/л (Rinskor Active)КультуриРисПереваги використання гербіцид..
2 570 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102135
Фунгіцид Дітан М-45 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКультуриБуряк Виноград Картопля Пшениця Ріпак Томати ЯблуняПереваги використання гербіцида Дітан М-45Зареєстрований у світі більш ніж на 70 культурах проти 400 видів збудників ..
6 900 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102137
Фунгіцид Зорвек Вінабрія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиНовий фунгіцид Зорвек Вінабрія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю мілдью винограду для отримання кращого врожаю навіть у складних умовахЗАГАЛЬНІ Характеристики ЗОР..
690 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102136
Фунгіцид Зорвек Інкантія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиЗорвек Інкантія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю фітофторозу, пероноспорозу та альтернаріозу картоплі, томатів та цибулі для отримання кращого врожаю навіть у складн..
2 620 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102138
Фунгіцид Косайд 2000 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКосайд 2000 захищає рослини профілактично від хвороб бактеріального та грибного походженняКультуриВиноград Вишня Картопля Персик Соя Томати Цибуля ЯблуняПереваги використання ге..
2 000 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102139
Фунгіцид Курзат Р Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКурзат  Р – порошок, що змочується, який містить 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальній та як інгібітор спороутворення. Він проникає в ..
445 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102145
Протруйник Лумісена Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиПротруйник Лумісена – Новий фунгіцидний протруйник насіння на основі інноваційної молекули Зорвек® забезпечує неперевершений контроль дифузійної форми переноспорозу соняшнику. Діюча речовина окс..
3 950 грн
Производитель: Corteva Код товара: 101439
Купить Нурел Д инсектицид от Сингента Активные ингредиенты 500 г/л хлорпирифоса; 50 г/л циперметрина Химическая группа Фосфорорганические соединения, пиретроиды Форма выпуска Концентрат эмульсии в упаковках по 5 л Класс токсичности К..
2 000 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102125
Гербіцид Паллас Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиГербіцид Паллас - високоефектиний системний гербіцид проти злакових та дводольних бур'янів у посівах пшениці озимої та ярої КультуриЖито Пшениця ТритікалеПереваги використання гербіци..
6 420 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102124
Гербіцид Паллас Екстра Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиПаллас Екстра являє собою високотехнологічну формуляцію (GoDRI RDT) двох діючих речовин з різними механізмами дії та доданим антидотомКультуриПшеницяПереваги використання гербіцида Паллас Е..
101 180 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102126
Гербіцид Петра Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиПетра містить діючу речовину флуметсулам, що проникає в рослину через листя та корінняКультуриСояПереваги використання гербіцида ПетраКонтроль широкого спектру дводольних видів бур’яні..
3 925 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102127
Гербіцид Слаш Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиСлаш - високотехнічна формуляція двох діючих речовин Arylex Аctive: глауксифен-метилу та клопіралідуКультуриРіпакПереваги використання гербіцида СлашВідмінний контроль широкого спектру однорі..
5 730 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102140
Фунгіцид Тайтл Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиЗа даними дослідницької компанії Kleffmann, Тайтл є фунгіцидом номер 1 для захисту соняшнику в УкраїніКультуриСоняшникПереваги використання гербіцида ТайтлВисока біологічна ефективність..
26 800 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102141
Фунгіцид Талендо Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиТалендо — новий стандарт для контролю оїдіуму винограду та борошнистої роси в насадженнях яблуні.Перший в Україні фунгіцид з ефектом імуномодулюючої дії (ІМД)Переваги використання гербіцида Талендо ..
2 800 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102142
Фунгіцид Таліус Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиТаліус – унікальний фунгіцид для контролю борошнистої роси в посівах зернових колосових культур.Це перний в Україні фунгіцид з єфектом імуномодулюючої дії (ІМД).Переваги використання гербіцида Таліус..
2 225 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102143
Фунгіцид Танос Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиФунгіцид Танос - відомий та надійний інструмент для збереження кількісних та якісних показників урожаю соняшнику. Завдяки його стабільній польовій ефективності агровиробники можуть прогнозувати рівень збереженого в..
3 030 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102128
Гербіцид Таск Екстра Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиПосилена дія на просо волосовидне, види мишів, курячого проса, берізку польову, осот рожевий, осот городній, гірчак берізковидний, види амброзії та інші бур'яни! Контроль всіх видів падалиці соняшнику. ..
11 010 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102130
Гербіцид Тітус Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиТітус системний гербіцид для післясходового контролю однорічних та багаторічних злакових, та широкого спектру дводольних бур’янів у посівах картоплі та томатів  КультуриКартопля Томати..
6 990 грн
Производитель: Corteva Код товара: 101536
Титус Экстра - гербицид для Кукурузы, DuPont (Дюпон)Титус Экстра - новый двухкомпонентный послевсходовый гербицид для усовершенствованного контроля однолетних и многолетних злаковых и основных двудольных сорняков в посевах кукурузы на зерно и силос.Действующее вещество: никосульфурон - 500 г..
3 140 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102129
Гербіцид Топшот Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиПереваги використання гербіцида ТопшотВисокоефективний проти дводольних, болотних та злакових бур’янів, зокрема резистентних видів плоскух (Echinochloa spp.) Одночасно контролює широкий спектр бур&r..
5 510 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102144
Інсектицид Трансформ Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиІнсектицид Трансформ – це новий інсектицид, створений на основі  нової молекули, що зареєстрована під торговою назвою Isoclast™ active (д.р. сульфоксафлор). Він є єдиним представником кл..
1 670 грн
Показано с 1 по 32 из 36 (всего 2 страниц)