Меню
Корзина (оформите заказ)

Corteva / Кортева Украина Каталог Продукции (Сингента)

Гелиантекс
Лидер Продаж
Производитель: Corteva Код товара: 101709
Гербицид Гелиантекс Цена за 1 л (на 22 Га) от Кортева / Дау АгроСаенсес - как Купить, Описание, Норма внесения и ОтзывыГелиантекс – новый послевсходовый гербицид системного действия, созданный на основе инновационной молекулы Arylex ™ active для контроля проблемных двудольных сорняко..
15 500 грн
Квелекс
Лидер Продаж
Производитель: Corteva Код товара: 101727
Гербицид Квелекс 200 ВГ 0.6 кг от Кортева / Сингента - Инструкция по применению и характеристики препаратаКвелекс 200 ВГ – инновационный гербицид против Амброзии на основе Арилекс ™ Актив для эффективного контроля комплекса двудольных сорняков в посевах зерновых колосовых культу..
2 850 грн
Прима
Лидер Продаж
Производитель: Corteva Код товара: 10748
Гербицид Прима 5 л от Кортева / Сингента - Цена, как Купить, Описание, Норма внесения и Отзывы Действующее вещество 5 г / л (0,47%) флорасулам + 10 г / л (0,94%) Аминопиралид + 180 г / л (17%) 2-етилгексиловий эфир 2,4-Д Химическая группа Триазолпиримидини, Произво..
2 000 грн
Производитель: Corteva Код товара: 10906
Гербицид Галера Супер, цена за 5 л, Сингента - Описание и характеристикиГербицид Галера Супер - высокоселективный гербицид комплексного действия, используется для уничтожения многих видов бурьянов. Вещество применяется в посевах рапса и горчицы. Препарат совместим с другими гербицидами, но в неб..
13 230 грн
Производитель: Corteva Код товара: 10904
Гербицид Гоал 2Е, цена за 5 л, Сингента - Описание и характеристикиГербицид Гоал 2Е - превосходный гербицид не комплексного (селективного) действия созданный для защиты зерновых культур, в основном лука. Средство активно уничтожает много разновидностей бурьяна. Вещество можно совмещать с разными..
4 990 грн
Производитель: Corteva Код товара: 10908
Гербицид Лонтрел Гранд, цена за 2 кг, Сингента - Описание и характеристикиГербицид Лонтрел Гранд - послевсходовый гербицид для надёжного контроля осотов в посевах сахарной свеклы, зерновых, рапса и льна от компании-оригинатора. Действующее вещество 750 г/кг Клопиралид Произво..
9 740 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102121
Гербіцид Arylex active Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиХарактеристикиARYLEX ACTIVE (галауксифен-метил) – інноваційна молекула, що входить до нового класу хімічних сполук – арилпіколінатів та за ме ханізмом дії належить до групи синтетичних аукси..
9 800 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102133
Фунгіцид Аканто Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиАканто здатний контролювати збудників чотирьох класів грибів (аскоміцети, базидіоміцети, ооміцетів, дейтероміцетів), що робить цей фунгіцид невід’ємною частиною комплексного захисту кукурудзи та соняшнику. ..
5 880 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102132
Фунгицид Аканто Плюс Кортева (Corteva) - Цена, как Купить, Описание, Норма внесения и ОтзывыФунгицид Аканто Плюс - это синергия двух действующих веществ из разных химических классов. Высокоселективный для использования на всех зарегистрированных культурах.Описание препарата Аканто Плюс..
5 560 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102122
Гербіцид Баксіга Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиГербіцид Баксіга – інноваційне рішення у вигляді високотехнологічної формуляції двох діючих речовин: флорпірауксифен-бензилу (Rinskoractive) та пеноксуламуКультуриРисПереваги використання г..
10 410 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102134
Фунгіцид Вареон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиВареон – гнучкий фунгіцид у технології захисту зернових культур. Вареон - унікальне та ефективне рішення для Т0/Т1ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИЕфективне та комплексне рішення проти широкого спектру..
6 050 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102123
Гербіцид Дівікстон Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиДівікстон – інноваційне рішення на основі новітньої молекули Rinskor Active з діючою речовиною флорпірауксифен-бензил 25 г/л (Rinskor Active)КультуриРисПереваги використання гербіцид..
2 570 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102135
Фунгіцид Дітан М-45 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКультуриБуряк Виноград Картопля Пшениця Ріпак Томати ЯблуняПереваги використання гербіцида Дітан М-45Зареєстрований у світі більш ніж на 70 культурах проти 400 видів збудників ..
6 900 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102137
Фунгіцид Зорвек Вінабрія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиНовий фунгіцид Зорвек Вінабрія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю мілдью винограду для отримання кращого врожаю навіть у складних умовахЗАГАЛЬНІ Характеристики ЗОР..
690 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102136
Фунгіцид Зорвек Інкантія Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиЗорвек Інкантія забезпечує неперевершену комбінацію стабільного та ефективного контролю фітофторозу, пероноспорозу та альтернаріозу картоплі, томатів та цибулі для отримання кращого врожаю навіть у складн..
2 620 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102138
Фунгіцид Косайд 2000 Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКосайд 2000 захищає рослини профілактично від хвороб бактеріального та грибного походженняКультуриВиноград Вишня Картопля Персик Соя Томати Цибуля ЯблуняПереваги використання ге..
2 000 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102139
Фунгіцид Курзат Р Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиКурзат  Р – порошок, що змочується, який містить 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальній та як інгібітор спороутворення. Він проникає в ..
445 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102145
Протруйник Лумісена Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиПротруйник Лумісена – Новий фунгіцидний протруйник насіння на основі інноваційної молекули Зорвек® забезпечує неперевершений контроль дифузійної форми переноспорозу соняшнику. Діюча речовина окс..
3 950 грн
Производитель: Corteva Код товара: 101439
Купить Нурел Д инсектицид от Сингента Активные ингредиенты 500 г/л хлорпирифоса; 50 г/л циперметрина Химическая группа Фосфорорганические соединения, пиретроиды Форма выпуска Концентрат эмульсии в упаковках по 5 л Класс токсичности К..
2 000 грн
Производитель: Corteva Код товара: 102125
Гербіцид Паллас Кортева (Corteva) - Ціна, як Купити, Опис, Норма внесення і ВідгукиГербіцид Паллас - високоефектиний системний гербіцид проти злакових та дводольних бур'янів у посівах пшениці озимої та ярої КультуриЖито Пшениця ТритікалеПереваги використання гербіци..
6 420 грн
Показано с 1 по 20 из 36 (всего 2 страниц)